سه‌شنبه 20 می 14 | 17:23

حذف پاریس از جمع ۵ شهر پرجاذبه جهان

پاریس که تا پیش از این در میان پنج شهر برتر و پرجاذبه جهان جای داشت، ظرف دو سال اخیر دو پله سقوط کرده و از جایگاه چهارمین کشور پرجاذبه جهان به ششمین کشور جذاب جهان نزول کرده است.


خبرگزاری فارس: پاریس از جمع ۵ شهر پرجاذبه برتر جهان حذف شدبه نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو ، بر اساس تازه‌ترین رده‌بندی جدول شهرهای پرجاذبه توریستی جهان که هر دو سال یکبار از سوی شرکت خدماتی «پرایس واترهاوس کوپرز» ارائه می‌شود، پاریس که تا پیش از این در میان پنج شهر برتر و پرجاذبه جهان جای داشت، ظرف دو سال اخیر دو پله سقوط کرده و از جایگاه چهارمین کشور پرجاذبه جهان به ششمین کشور جذاب جهان نزول کرده که این امر ناشی از افت سطح اقتصاد و کیفیت زندگی در این شهر است.

این در حالیست که تعجب‌آور به نظر می‌رسد که پاریس همچنان جایگاه خود را به عنوان اولیت شهر منطقه یورو و دومین شهر اروپا پس از لندن حفظ کرده است.

بر اساس این گزارش، پاریس همچنین طی سال‌های 2012 تا 2014 میلادی در زمینه قدرت اقتصادی نیز از جایگاه دوم به جایگاه چهارم تنزل یافت و پس لندن، پکن و نیویورک در جایگاه چهارم قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، شرکت «پرایس واترهاوس کوپرز» کاهش تولید ناخالص داخلی فرانسه را از جمله علل و عوامل بروز این افت می‌داند.

پرایس واتر هاوس کوپرز،(PricewaterhouseCoopers) یکی از بزرگترین شرکت‌های خدماتی و سرویس‌دهنده در جهان است که از جمله چهار شرکت بزرگ حسابرسی در جهان محسوب می‌شود.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: