یکشنبه 24 اکتبر 10 | 15:31

خواهر زن «تونی بلر» بعد از سفر کوتاهی به ایران مسلمان شد

او شش هفته پیش، بعد از سفری که به قم داشته و بازدید از حرم حضرت معصومه (س) تصمیم گرفته است مسلمان شود. او می‌گوید: «در یک بعد از ظهر ۳ شنبه در حالی که در حرم حضرت معصومه نشسته بودم احساس کردم که به من آرام بخش معنوی تزریق کرده اند که مرا سرشار از شادی و شور کرد …»


تریبون مستضعفین – پایگاه «دیلی میل» نوشت، خواهر زن تونی بلر بعد از یک تجربه‌ی مذهبی در ایران، مسلمان شد.

بر اساس گزارشی در این زمینه، «لورن بوث»، خواهر «چری بلر» همسر تونی بلر هم اکنون در هنگام خروج از منزلش حجاب به سر دارد، در روز ۵ بار نماز می‌خواند و هر زمان که برایش مقدور باشد به مسجد می‌رود.

او شش هفته پیش، بعد از سفری که به قم داشته و بازدید از حرم حضرت معصومه (س) تصمیم گرفته است مسلمان شود. او می‌گوید: «در یک بعد از ظهر ۳ شنبه در حالی که در حرم حضرت معصومه نشسته بودم احساس کردم که به من آرام بخش معنوی تزریق کرده اند که مرا سرشار از شادی و شور کرد …» او بلافاصله پس از بازگشت به انگلستان تصمیمش را عملی کرد. « حالا من دیگر گوشت خوک نمی‌خورم و هر روز قرآن می‌خوانم. من الان صفحه ۶۰ هستم. من ۴۵ روز است که نوشیدنی الکلی مصرف نکرده‌ام، این بیشترین زمان در طول این ۲۵ سال است. مهم‌ترین چیزی که من در این مدت تصمیم گرفتم آن را تغییر دهم این بود که دیگر الکل را لمس نکنم، چیزی که قبل از آن روزانه یک لیوان یا دوتا می‌نوشیدم»

او در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است از روبنده استفاده کنی گفت : «چه کسی می‌داند این تغییر معنوی من را تا کجا خواهد برد!»

پیش از این دگرگونی رخ داده برای او در ایران، لورن بوث نسبت به ایران و اسلام حس خوبی داشته است و همچنین مدت زمان قابل توجهی را در فلسطین گذرانده است.

خانم بوث که برای پرس تی وی کار میکند، همیشه یک صدای مخالف جنگ عراق بوده است. او در اگوست ۲۰۰۸ همراه با  ۴۶ فعال دیگر با یک کشتی از قبرس برای شکستن محاصره غزه حرکت کرد، که به او و همراهانش اجازه ورود به فلسطین اشغالی و حتی مصر داده نشد.

لورن میگوید که امیدوار است، مسلمان شدن او با عث تغییر عقاید و پیش داوری های تونی بلر در مورد اسلام شود.

منبع

 1. سلمان
  24 اکتبر 2010

  شایسته بود عکس مسلمانی ایشان را می‌گذاشتید

 2. روزنامه نويس
  25 اکتبر 2010

  احترام زن مسلمان را نگاه مي‌داشتيد و تصوير محجبه از ايشان در سايت قرار ميداديد

 3. f
  25 اکتبر 2010

  چرا عکس بی حجاب لورن تازه مسلمان را گذاشتید ؟

 4. حسن تاتار
  26 اکتبر 2010

  – Muted
  سلام علیکم بنده این پیروزی را به امام زمان عج تبریک می گویم که در این برهه از زمان که با تبلیغات صهیونیستها دین اسلام خوب به جهانیان معرفی نشده ودر اثر این تبلیغات سوء در کشور آمریکا به صاحت مقدس قرآن جسارت می کنند ،ولی خداوند با حرکتی به شبه معجزه می ماند در دستگاه دولتی انگلیس شخصی را راهنمائی می نماید و دستش را می گیردتا مسلمان شود آن هم توسط یک زن ایرانی که این قصه خودش را دارد وبا تبلیغات رسانه های صهیونیستی راجع به ایرانی خوب مردم جهان برداشت ندارند .خلاصه مطلب این پیروزی را خدمت صاحت مقدس امام زمان عج تبریک عرض می نمایم. یا علی ع مددی

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.