یکشنبه 24 اکتبر 10 | 23:06

معرفی بهترین فیلم کوتاه پیرامون «همت مضاعف وکار مضاعف»

بهترین فیلم با موضوع «همت مضاعف و کار مضاعف» در بخش مستقلی با عنوان چراغ راه دربیست‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران انتخاب می‌شود.


بهترین فیلم با موضوع «همت مضاعف و کار مضاعف» از میان 228 فیلم راه‌یافته به بخش مسابقه سینمای ملی جشنواره داوری می‌شود.

بخش «چراغ راه» جشنواره فیلم کوتاه تهران با توجه به نام‌گذاری سال 1389 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «همت مضاعف و کار مضاعف» به آن دسته از آثاری توجه دارد که به این موضوع اهتمام داشته و در ترویج این رویکرد و دستاوردهای آن برای کشور و مردم ایران نقش ایفا نماید. مضافا اینکه از سوی ستاد برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران آثاری را که با موضوع «حرکت به سوی اصلاح الگوی مصرف» تولید شده‌اند نیز می‌توانستند در این دوره حضور پیدا کنند.

بخش مسابقه ملی با موضوع آزاد و در قالب‌های داستانی، مستند، تجربی و پویانمایی را شامل می‌شود که به ترتیب در بخش فیلم‌های داستانی 81 عنوان، در بخش مستند 78 عنوان، دربخش پویانمایی 35 عنوان و در بخش تجربی 34 عنوان فیلم حضور دارند.
جشنواره بین‌المللی جشنواره فیلم کوتاه تهران با هدف ارتقای آگاهی، تجربه و بینش نسل جوان برای رسیدن به سینمای ملی، بسط و تعمیق ارزش‌‌های والای دینی و هویتی، شناسایی نیازهای راستین جامعه، دستیابی به آثاری فاخر در عرصه فیلم کوتاه و ارزیابی بهترین تولیدات یکساله فیلم کوتاه ایران و سایر کشورهای جهان، توسط انجمن سینمای جوانان ایران و معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.