یکشنبه 13 جولای 14 | 10:17

تولید «رسوایی2» بر اساس نظر مردم

مسعود ده‌نمکی، کارگردان سینمای ایران براساس نتیجه نظر سنجی از مردم درباره ساخت و عدم ساخت «رسوایی۲»، این فیلم را می‌سازد.


رسوایی دهنمکیششمین فیلم بلند سینمایی مسعود ده‌نمکی براساس نتیجه نظر سنجی عوامل «رسوایی» از مردم درباره ساخت و عدم ساخت این فیلم ساخته می‌شود.

این نظر سنجی بر روی لوح فشرده فیلم سینمایی «معراجی‌ها» در شبکه نمایش خانگی قرار دارد. تا امروز 10 ها هزار نفر به صورت پیامکی در این نظرسنجی شرکت کرده اند.

نتیجه‌ی این نظر سنجی بعد از پایان ماه مبارک رمضان اعلام می شود و براساس نتایج این نظر سنجی، ده‌نمکی فیلم جدیدش را می‌سازد.

کسانی که می‌خواهند در این نظر سنجی شرکت کنند می‌توانند با ارسال پیامک به شماره 09194100021 در مورد  ساخت و عدم ساخت «رسوایی 2» نظر دهند. ارسال عدد 1 به معنای موافقت و ارسال عدد 2 به معنای مخالفت با تولید «رسوایی 2» است.

کارگردان سه گانه «اخراجی‌ها» در برنامه «خیابان یک طرفه» که با حضور فریدون جیرانی برگزار شد خبر ساخت «رسوایی 2» را اعلام کرد. ده نمکی پیش از این در گفته بود: این روزها در حال نگارش فیلمنامه «رسوایی 2» هستم و سعی می‌کنم امسال این پروژه را به مرحله تولید برسانم.

فیلم «رسوایی» چهارمین ساختهٔ سینمایی مسعود ده‌نمکی است که در 23 اسفند ماه سال 91 به روی پرده سینماها رفت. این فیلم داستان افسانه دختر بدنام محل است که مورد توجه همسایه‌ای از اهالی است. این دختر به دلیل بدهی‌های خود و پدرش در آستانه فروپاشی اخلاقی است. او پس از ربودن سفته‌های پدرش به هنگام فرار با حاج یوسف روحانی زاهد محل آشنا می شود و … .

 1. دلسوخته
  13 جولای 2014

  آقای مسعود خان
  موقع ساخت “رسوایی2” دقت کن، تا مثل معراجی ها به فیلمنامه آب بسته نشه!!!!
  ——————————————–

  نمیدونم چطوری میگن معراجی ها پرفروشترین فیلم ؟؟؟؟؟
  مسعود جون تا تونستی به فیلمنامه آب بستی…

  فقط این وسط چند نفر بیخودی مرحوم شدن… خدا رحمتشون کنه.

 2. ابوالهول
  13 جولای 2014

  مسعود
  تکلیفتو معلوم کن میخوای توسینما بمونی یا بری؟؟

  در ضمن کامنت دلسوخته هم بد نگفته

 3. ALEN
  14 جولای 2014

  اول اینکه رسوایی2 رو حتما بساز و دوم اینکه واقعا به نظر من برای معراجی ها خیلی زحمت کشیدن اما ضعف هایی هم داشت…نسبت به کارهای مسعود این یکی ضعیفترینشون بود.

  در عوض رسوایــــــــــــــــی…دیوونم کرد…بهترین کار مسعود این بود…خیلی گریه کردم بخاطر مفهوم فیلم…حال داد…روضه ای بود برای خودش…دمت گرم مـــــــــرد

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.