سه‌شنبه 15 جولای 14 | 09:22

«پاپ» عبدی‌پور آماده نمایش شد

احسان عبدی پور کارگردان فیلم سینمایی «پاپ» از پایان مراحل اصلاح رنگ این اثر سینمایی و آمادگی کامل برای نمایش این فیلم خبر داد.


عبدی پوراحسان عبدی‌پور کارگردان فیلم سینمایی پاپ درباره آخرین وضعیت فنی این اثر سینمایی گفت: مرحله اصلاح رنگ که آخرین مرحله فنی فیلم سینمایی پاپ به شمار می‌آید امروز به پایان رسید.

وی افزود: در حال حاضر این فیلم کاملاً برای نمایش آمادگی دارد و برای دریافت پروانه نمایش از سوی وزارت ارشاد اقدام کرده‌ایم.

عبدی‌پور درباره حضور فیلم سینمایی پاپ در اکران‌های گروه هنر و تجربه تاکید کرد: این گروه سینمایی هنوز سینمایی به آن تعلق نگرفته است و در حال حاضر فقط در حال برگزاری جلسه مذاکره هستند.

کارگردان فیلم سینمایی تنهای تنهای تنها تاکید کرد: به امید خدا و لطف حضرت ابوالفضل (ع) پس از دریافت پروانه نمایش، این اثر سینمایی را اکران خواهیم کرد.

فیلم سینمایی «پاپ» یک اثر سه اپیزودی از اعضای یک خانواده‌ بوشهری است که داستان هر اپیزود با اپیزود‌های دیگر در ارتباط است. احسان عبدی‌پور نویسنده و کارگردان، ادریس عبدی‌پور تهیه‌کننده، محمد آلادپوش فیلمبردار، نازنین مفخم تدوینگر، جهانگیر میرشکاری صدابردار و مهران ملکوتی صداگذاری از جمله عوامل این فیلم سینمایی است.

نخستین فیلم سینمایی احسان عبدی پور با عنوان «تنهای، تنهای تنها» در جشنواره سی و یکم فیلم فجر نگاه مثبت بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرد.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: