سه‌شنبه 26 اکتبر 10 | 10:28

اذعان سی‌ان‌ان به فروش زنان در سوپرمارکت‌های اسراییل!

شبکه خبری سی‌ان‌ان افشا کرد: در خیابان‌های تل‌آویو، در کنار فروشگاه‌های لباس و غذا و آرایشگاه‌ها، فروشگاه‌هایی نیز برای فروش زنان به صورت برده وجود دارد. این گزارش همچنین حاکی است که طی دهه گذشته، بیش از ده‌هزار زن به سرزمین‌های اشغالی قاچاق شده و مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته‌اند.


شبکه خبری سی‌ان‌ان افشا کرد: در خیابان‌های تل‌آویو، در کنار فروشگاه‌های لباس و غذا و آرایشگاه‌ها، فروشگاه‌هایی نیز برای فروش زنان به صورت برده وجود دارد.

این گزارش همچنین حاکی است که طی دهه گذشته، بیش از ده‌هزار زن به سرزمین‌های اشغالی قاچاق شده و مورد سوءاستفاده جنسی قرار گرفته‌اند.
سی‌ان‌ان با بیان اینکه مرز 300 کیلومتری فلسطین اشغالی با مصر، مهمترین مسیر قاچاق این زنان به اسراییل است، افزود: زنان مذکور علاوه بر تجاوز، مورد انواع بدرفتاری‌ها و هدف ضرب و شتم قرار می‌گیرند.

این شبکه خبری آمریکایی همچنین با اشاره تلویحی به وحشیگری جامعه اسراییلی، با اشاره به آماری وحشتناک خاطرنشان کرد: برخی از این زنان، در 365 روز سال بیشتر اوقات بین 15 تا 30 بار در روز مورد تجاوز قرار گرفته‌اند!

گرچه شبکه خبری سی‌ان‌ان‌ از این جنایات وحشیانه به صورتی عادی گزارش داده اما خود نیز به این موضوع اذعان کرده که اسراییل باید زودتر و پیش از تمرکز سازمان‌های حقوق بشری روی این موضوع، فروش زنان در سوپرمارکت‌ها را متوقف کند.

ترفند این شبکه خبری آمریکایی برای منحرف کردن اذهان از این مسئله هولناک بدین صورت بود که در مصاحبه‌ای با اعضای یک کمپین اعتراضی، از تلاش این گروه برای پایان دادن به خرید و فروش زنان در مغازه‌های اسراییل خبر داد.

به رغم این قبیل گزارشات افشاگرانه، کشورهای غربی که همواره مدعی دفاع از حقوق زنان هستند و به‌خصوص مجامع دفاع از حقوق زنان در این کشورها، هیچ اقدامی برای جلوگیری از چنین جنایاتی به عمل نمی‌آورند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.