سه‌شنبه 15 جولای 14 | 09:57

شب‌‌های قدر در یادمان‌های دفاع مقدس

رحیمی‌زاده، مدیر روابط عمومی ستاد راهیان نور کشور از برگزاری مراسم احیا در یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور خبر داد و گفت: به دلیل استقبال و حضور مردم در این مناطق، مدیران یادمان‌ها در شب‌های قدر مراسم‌هایی را برگزار می‌کنند.


اردوی دانش آموزی راهیان نوراحمد رحیمی‌زاده، مدیر روابط عمومی ستاد راهیان نور کشور، از برگزاری مراسم احیا و شب‌زنده‌داری در یادمان‌های هویزه، فتح‌المبین، دهلاویه و شلمچه خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: به خاطر استقبال و حضور مردم در زیارت و بازدید از این یادمان‌ها در شب‌های احیا، مراسم شب‌زنده‌داری و عزاداری برای شهادت حضرت علی(ع) برگزار می‌شود.

رحیمی‌زاده با تأکید بر اینکه در همین فصل گرما هم مردم بسیاری از یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید و استقبال کرده‌اند، تصریح کرد: هم‌اکنون با وجود گرمای بسیار زیاد هوا زائران بسیاری مهمان یادمان‌های هویزه، فتح‌ المبین، دهلاویه و شلمچه هستند که به دلیل همین همراهی و استقبال‌ها مراسم شب‌زنده‌داری و عزاداری نیز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این استقبال به حدی است که مدیران یادمان‌ها به این نتیجه رسیده‌اند برای میزبانی بهتر و بیشتر از زائران شهدا، مراسم‌های متعددی را به درخواست خود مردم در یادمان‌ها برگزار کنند. این یادمان‌ها شب‌های ماه مبارک رمضان میعادگاه روزه‌داران بسیاری است.

مدیر روابط عمومی ستاد راهیان نور کشور در پایان گفت: بازه رسمی اردوهای راهیان نور مناطق جنگی در جنوب کشور بعد از اتمام اردوهای راهیان نور شمال غرب کشور است. اما هم‌اکنون و روزهای دیگری که در بازه زمانی رسمی اعزام‌ها هم قرار ندارد این مناطق میزبان زائران شهدا است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: