سه‌شنبه 15 جولای 14 | 10:07

انتشار کتاب «شهدای تفحص» در روایت فتح

مسئول کارگروه دفاع مقدس موسسه انتشاراتی روایت فتح گفت: انتشار کتاب درباره «شهدای تفحص» در دستور کار این انتشارات قرار گرفته است که اکنون این کار در مرحله شناسایی شهدا قرار دارد.


تفحصسیدنعمت آرامی، مسئول کارگروه دفاع مقدس مؤسسه انتشاراتی روایت فتح، بیان داشت: این انتشارات تلاش دارد تا مجموعه کتاب‌هایی با عنوان «شهدای تفحص» منتشر کند.

وی عنوان کرد: هنوز تعداد کتاب‌هایی که با موضوع «تفحص» از سوی انتشارات روایت فتح به چاپ خواهد رسید، مشخص نیست. اما تعدادی از شهدای تفحص شناسایی شده‌اند که در صورت به تصویب رسیدن در این کارگروه،‌ آثاری درباره زندگینامه آنها به چاپ خواهد رسید.

به گفته آرامی، نگاه مؤسسه انتشاراتی روایت فتح به مقوله «تفحص» به نحوه انجام این کار نیست، بلکه تلاش داریم به شهدای تفحص و زندگینامه و سجایای اخلاقی آنها بپردازیم.

وی درباره برنامه‌های آتی کارگروه دفاع مقدس روایت فتح گفت: فعالیت این کارگروه کماکان طبق روال گذشته ادامه خواهد داشت با این تفاوت که همه زوایای هشت سال دفاع مقدس را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا با این کار بتوانیم به ارائه و تولید آثار جدید و متفاوت در حوزه دفاع مقدس که موردپسند و رضایت مخاطب است، بپردازیم.

آرامی ادامه داد: فضایی که دفاع مقدس به خودش اختصاص داده، فضای بسیار وسیع و دارای تنوع موضوعی است به همین منظور ما سعی خواهیم کرد در سفارش‌های کاریمان به نویسندگان، به مقوله تنوع موضوعی هم اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

بر اساس این گزارش، سیدنعمت آرامی متولد 1336 در تهران و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی برنامه‌ریزی اجتماعی است که اکنون مسئولیت کارگروه دفاع مقدس موسسه انتشاراتی روایت فتح را برعهده دارد.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: