جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۲۵ تیر ۹۳ | ۰۹:۳۶

بیانیه جهاد دانشگاهی علیه صهیونیست‌ها

جهادگران جهاد دانشگاهی با صدور بیانیه‌ای ضمن همدردی با ملت مظلوم فلسطین در غزه، جنایات ددمنشانه رژیم جنایتکار و منفور صهیونیستی را محکوم می کند و از همه ملت‌ها و دولت‌های مستقل و آزاده جهان می‌خواهد تا به هر نحو مقتضی به یاری ملت مظلوم فلسطین و به ویژه ساکنان بی دفاع و بی پناه نوار غزه بشتابند.


غزهبه گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، این بیانیه به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بار دیگر تجاوز وحشیانه و ظالمانه رژیم اشغالگر صهیونیست به نوار غزه و کشتار مردم بی پناه و بی‌گناه آن سرزمین کوچک و محاصره شده، فجایع غمباری را رقم زده و زخمی دیگر بر پاره تن جهان اسلام نشانده است. مردم غیرتمند و روزه دار غزه، این روزها آماج حملات ناجوانمردانه رژیم تروریست و منحوس صهیونیستی قرار گرفته اند و مظلومانه به شهادت می‌رسند و در این میان سکوت شرم آور کشورهای غربی و عربی، به مثابه چراغ سبزی برای شروع و تداوم جنایات ضدبشری این رژیم شده است.
در غزه، زنان و کودکان به خاک و خون کشیده می‌شوند و خانه‌ها و مساجد و بیمارستان‌ها هدف قرار می‌گیرند اما خبری از اعتراض مدعیان حقوق بشر نیست.
دولت های استکباری چشم خود را به روی واقعیت ها بسته اند اما دیگر قابل کتمان نیست که این وحشی گری‌ها نشان از ترس و وحشت رژیم صهیونیستی از مقاومت جانانه مردم غزه دارد و روز به روز این رژیم را به پرتگاه اضمحلال نزدیکتر می‌کند.
حمایت رو به گسترش انسان‌های آزاده در اقصی نقاط جهان از مردم مظلوم فلسطین و فشار به دولت‌های مستکبرشان نیز حکایت از آن دارد که دیگر، بایکوت خبری جنایات رژیم صهیونیستی و خیمه شب بازی‌هایی نظیر کنفرانس آناپولیس و آتش بس‌های تبلیغاتی و در عین حال خونبار! مانع افزایش تنفر جهانی از این رژیم نخواهد شد.
جهادگران جهاد دانشگاهی در ایام و لیالی پربرکت ماه مبارک رمضان به ویژه در آستانه شب های پر فیض قدر از خداوند قادر متعال مسألت می کند تا مسلمانان غزه را مشمول امدادهای خود قرار دهد، مقاومت و بیداری اسلامی منطقه را به اهداف اصلی آن برساند و قدس عزیز و همه سرزمین‌های اسلامی را از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی و سلطه گران و دست نشاندگان استعمار آزاد کند. وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: