یکشنبه 14 مارس 10 | 15:47

هفته‌نامه‌ی پنجره از حادثه و حماسه‌های 88 خواهد گفت

سي و ششمين شماره پنجره همراه با ويژه نامه، در 196 صفحه فردا دوشنبه منتشر مي شود. حادثه و حماسه تيتر شماره يك پنجره است. ويژه نامه پنجره سالي كه گذشت و سالي كه مي آيد را با نگاه خاص خود مي نگرد.
حيدر رحيم پور ازغدي، محمد جواد لاريجاني، محسن رضايي و غلامعلي حداد عادل و … در در بخش سياست از حماسه و حادثه امسال مي گويند.


روی جلد ویژه‌نامه‌ی پنجره

روی جلد ویژه‌نامه‌ی پنجره

سي و ششمين شماره پنجره همراه با ويژه نامه، در 196 صفحه منتشر مي شود. حادثه و حماسه تيتر شماره يك پنجره است. ويژه نامه پنجره سالي كه گذشت و سالي كه مي آيد را با نگاه خاص خود مي نگرد.
يادداشت هاي چهره هاي سياسي و فرهنگي، گفت وگو با هنرمندان و كارشناسان، مناظره هاي مكتوب شخصيت هاي اجتماعي و سياسي، نقد سينما و سيما، كتاب و نشر، اقتصاد و سياست و حواشي هاي اين دو، در كنار هم آخرين پنجره سال 88 را شكل مي دهد.
حيدر رحيم پور ازغدي و مناظره مكتوب عليرضا شجاعي زند و عماد افروغ در بخش انديشه و تاريخ اين شماره، طرح مسير اصلي نظام را به تصوير مي كشند.
محمد جواد لاريجاني، محسن رضايي و غلامعلي حداد عادل در در بخش سياست از حماسه و حادثه امسال مي گويند.
ابولفضل جليلي، كارگردان متفاوت و داور بين المللي سينماي ايران در بخش هنر و ادبيات براي پنجره ياداشتي فرستاده است.
سرويس اقتصاد پنجره با الياس نادران، محمد ستاري فر و همچنين پشت صحنه ايران خودرو در گفتگو با منو چهر منطقي، بيم و اميد هاي سال 88 و نيز سال پيش رو را مي نمايد. پ
نجره سي و شش و ويژه نامه نوروزي اين هفته نامه، اقتدار ايران اسلامي درسال جديد را در نقد حادثه و تجليل حماسه ي پر آشوب ترين سال هاي پس از انقلاب مي داند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.