دوشنبه 21 جولای 14 | 19:14

یوتیوب رفع فیلتر نمی‌شود

دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از تذکر به شرکت ارتباطات زیر ساخت به دلیل بروز مشکلات فنی که منجر به رفع فیلتر برخی سایت های اینترنتی همچون یوتیوب شده است، خبر داد. عبدالصمد خرم آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص رفع فیلتر سایت یوتیوب و دسترسی برخی کاربران اینترنت در ایران به […]


دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از تذکر به شرکت ارتباطات زیر ساخت به دلیل بروز مشکلات فنی که منجر به رفع فیلتر برخی سایت های اینترنتی همچون یوتیوب شده است، خبر داد.

عبدالصمد خرم آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص رفع فیلتر سایت یوتیوب و دسترسی برخی کاربران اینترنت در ایران به این سایت گفت: یوتیوب رفع فیلتر نشده است و کارگروه فیلترینگ نیز برنامه ای برای رفع فیلتر این سایت ندارد.

وی با بیان اینکه به دلیل مشکلات فنی در چند روز گذشته برخی کاربران به این سایت دسترسی داشته اند، گفت: دو روز پیش نامه تذکری به شرکت ارتباطات زیر ساخت برای حل این مشکل فنی از سوی دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ داده شده است.

وی افزود: این مشکل فنی به دسترسی به برخی سایت ها و شبکه های اجتماعی فیلتر شده، منجر شده است.

خرم آبادی تاکید کرد: دستوری برای رفع فیلتر سایت یوتیوب و سایر شبکه های اجتماعی فیلتر از سوی کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ صادر نشده است.

به گزارش مهر، در چند روز اخیر برخی کاربران ایرانی به سایت فیلتر شده یوتیوب دسترسی داشته اند.

یوتیوب سومین سایت پرطرفدار دنیا در حوزه بارگزاری و تماشای ویدئو است که یکی از شاخه های اصلی سرویس دهنده گوگل محسوب می شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: