یکشنبه 14 مارس 10 | 08:47

جوانِ نوروزی آمد

روزنامه جوان، هم‌چون دیگر روزنامه‌های کشور، ویژه‌نامه نوروزی خود را منتشر کرد. این ویژه‌نامه در 220 صفحه و با مصاحبه‌های اختصاصی با محمدحسین صفار هرندی و محمد عطریان‌فر دربارهٔ حوادث بعد از انتخابات و مصاحبه با حجت الاسلام مصلحی وزیر اطلاعات درباره براندازی گفتگو شده است. با آثار و گفتاری از حسین کچوئیان، وحید جلیلی، امیرحسین فردی، حمید داوودآبادی، مراد عنادی، مازیار بیژنی، امیر واعظ آشتیانی و… به کیوسک روزنامه‌فروشی‌های کشور رسیده است.


ویژه‌نامه‌ی نوروزی جوان

ویژه‌نامه‌ی نوروزی جوان

روزنامه جوان، هم‌چون دیگر روزنامه‌های کشور، ویژه‌نامه نوروزی خود را منتشر کرد. این ویژه‌نامه در 220 صفحه و با آثار و گفتاری از حسین کچوئیان، وحید جلیلی، امیرحسین فردی، حمید داوودآبادی، مراد عنادی، مازیار بیژنی، امیر واعظ آشتیانی، حمید سوریان، یدالله جوانی، سیدمحمدرضا کاشانی، عبدالله گنجی و شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی به کیوسک روزنامه‌فروشی‌های کشور رسیده است.

در این ویژه‌نامه، مصاحبه‌ای اختصاصی با محمدحسین صفار هرندی و محمد عطریان‌فر دربارهٔ حوادث بعد از انتخابات می‌خوانیم. پرونده ویژهٔ این مجله نیز به موضوع براندازی نرم اختصاص دارد که در آن با حجت الاسلام مصلحی وزیر اطلاعات درباره این پرونده گفتگو شده است.

گفتگو با سردار محمدرضا نقدی، مسعود ده‌نمکی، حسین رضازاده از جمله دیگر مطالب این ویژه‌نامه است.

عکس‌های منتخب سال 88 نیز از جمله دیگر بخش‌های این مجله است. همچنین در این مجله اسنادی از کارکرد فرقهٔ بهائیت در دوران پهلوی منتشر شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.