سه‌شنبه 26 اکتبر 10 | 14:48

برنامه‌های هفته نامه‌ی پنجره در نمایشگاه مطبوعات

غرفه هفته‌نامه پنجره در هفدهمین نمايشگاه مطبوعات امسال میزبان چهره‌های شاخص حوزه سیاست، فرهنگ، اندیشه و رسانه‌ خواهد بود. در این نشست‌ها چهر‌ه‌های صاحب‌نظر در عرصه‌های گوناگون به مناظره در خصوص موضوعات روز در حوزه‌های سياست، انديشه، اقتصاد، جامعه و فرهنگ خواهند پرداخت.


غرفه هفته‌نامه پنجره در هفدهمین نمايشگاه مطبوعات امسال میزبان چهره‌های شاخص حوزه سیاست، فرهنگ، اندیشه و رسانه‌ خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی هفته‌نامه پنجره، سللسه نشست‌هاي بحث و تبادل نظر با عنوان «پنجره سوم» در غرفه پنجره در هفدهمین نمايشگاه مطبوعات برگزار خواهد شد.
در این نشست‌ها چهر‌ه‌های صاحب‌نظر در عرصه‌های گوناگون به مناظره در خصوص موضوعات روز در حوزه‌های سياست، انديشه، اقتصاد، جامعه و فرهنگ خواهند پرداخت.
این برنامه هر روز ساعت 17، در غرفه هفته‌نامه پنجره برقرار خواهد بود.

برنامه سه شنبه 04/08/1389 به مناظره با عنوان «سایت های خبری و خطوط قرمز در فضای سایبر» با حضور آقایان رفیعی، محمدی، نادعلی مدیران مسئول پایگاه‌های خبری فردا، عصرایران و جهان و هم‌چنین آقای قادری سردبیر سایت تابناک برگزار خواهد شد.

برنامه عصر چهارشنبه مورخه 05/08/1389 پنجره سوم نیز به مناظره با عنوان تلوزیون های فارسی ماهواره ای با تاکید بر فارسی وان با حضور دکتر کوثری عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و دکتر رسولی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اختصاص خواهد داشت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.