شنبه 02 آگوست 14 | 15:58

داعش به دنبال تخریب کعبه است

بعد از آنکه سرکرده داعش نماز عید فطر را تحریم کرد و اجازه برگزاری آن را به اهالی موصل نداد، رهبران گروهک تروریستی داعش اعلام کردند که زیارت خانه خدا بدعت است که مثل نماز عید فطر ساخته و پرداخته کافران است و در واقع همان بت پرستی بوده که مسلمانان باید از این کار اجتناب کنند.


داعشپایگاه خبری المسله گزارش داد: بعد از آنکه سرکرده داعش نماز عید فطر را تحریم کرد و اجازه برگزاری آن را به اهالی موصل نداد، رهبران گروهک تروریستی داعش اعلام کردند که زیارت خانه خدا بدعت است که مثل نماز عید فطر ساخته و پرداخته کافران است و در واقع همان بت پرستی بوده که مسلمانان باید از این کار اجتناب کنند.

دکتر “نبیل نعیم” شهروند مصری یکی از رهبران داعش، مدتی از این گروهک جدا شده و به کشور خود باز گشته است. وی کتاب های تروریست بین المللی به نام “سید امام الشریف” از رهبران با نفوذ القاعده را منشا فکری رهبران داعش عنوان کرد.

تروریست های داعش همه مسلمانانی که به برگزاری مناسک حج عازم می شوند را تهدید کرده است و آنها را بت پرست می داند و در اقدامی تازه رهبران این گروهک تروریستی درحال بررسی نقشه ای هستند که در طی آن کعبه مشرفه را ویران کنند.

  1. محسن
    2 آگوست 2014

    اینها خطرناک هستند، ولی خیلی خنده دار و مضحک هستند در تاریخ اسلام، بسیار شبیه خوارج هستند، حداقل از لحاظ کله خری و رای شخصی و خشونت.
    اما به خدا قسم خطرشون ان شاءالله به خودشون و بانیانشان بر خواهد گشت. البته ناگفته نماند که حتما از اینها مظلوم نمایی هم خواهد شد.
    همونهایی که فکر میکنند بهشون وصل هستند، مثل عملاء وهابی و اصحاب نحسشون.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: