پنج‌شنبه 25 ژوئن 09 | 02:03

عقبه فتنه‌هاي اخير در خانه‌هاي تيمي كشف شده است

فرمانده سپاه سيدالشهداي استان تهران گفت: براي خنثي كردن تلاش عقبه فتنه‌اي كه در خانه‌هاي تيمي كشف شد و ارتباطي كه از آنها با بيرون مرزها و صهيونيست‌ها عيان شد، قريب به 300 نفر از جان‌بركفان بسيجي به شدت زخمي شدند.


سردار علی فضلی

سردار علی فضلی

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سردار پاسدار علی فضلی فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران، در خصوص وقایع اخیر اظهار داشت: ما نوكر مردم هستیم و به این خدمت خودمان افتخار می‌كنیم و مردم مطمئن باشند فرزندان آنها در سپاه و بسیج و نیروی انتظامی از هیچ تلاشی برای تأمین امنیت آنان فروگذار نخواهند كرد.
فضلی خطاب به عوامل مخل امنیت عمومی و عناصر اصلی پشت صحنه آشوب‌های اخیر هشدار داد: مراقت رفتارهای خودتان باشید و به گونه‌ای عمل نكنید كه بیش از این باعث تلخ شدن كام ملت و شیرینی ذائقه دشمنان اسلام و انقلاب شوید.
وی افزود: مردم با امام (ره) و رهبری پیمان بسته‌اند كه در هر مقطعی از تاریخ انقلاب و كشور كه دشمنان به فتنه‌انگیزی بپردازند با آنان به شدت برخورد كنند و با كور كردن چشم فتنه بساط آنان را برچینند.
فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران با تأكید بر اینكه تن دادن به قانون و تسلیم شدن در برابر اراده و خواست ملت ایران تنها نسخه‌ای است كه می‌تواند در شرایط فعلی باعث نجات فریب‌خوردگان و پیاده نظام استكبار جهانی گردد، اضافه كرد: لذا ما به آنها توصیه می‌كنیم تا دیر نشده به دامان پرمهر و عطوفت نظام اسلامی و ملت بزرگوار ایران بازگردند و بیش از این خود را بازیچه دست آمریكا، انگلیس و رژیم صهیونیستی نسازند.
فضلی با بیان اینكه مردم ایران وامدار هیچ‌كس نیستند، تصریح كرد: آنان در طول تاریخ انقلاب و سی سال گذشته همواره مواضع و منویات ولایت فقیه و رهبری انقلاب را نصب‌العین خود قرار داده‌اند و چه در زمان امام راحل(ره) و چه هم اینك نشان داده‌اند، گوش به فرمان رهبری هستند و هركسی را كه بخواهد در مقابل خط انقلاب و رهبری قرار گیرد، منزوی و از صف خود جدا ساخته‌اند.
وی همچنین با بیان اینكه پروژه تخریب و اغتشاش و سلب امنیت و آسایش مردم شكست خورده است، اظهار داشت: هم‌اینك نیروهای امنیتی، انتظامی و بسیج تمامی رفتار و حركات عناصر فعال در این صحنه را به طور دقیق رصد كرده و تحت كنترل دارند و در صورتی كه اقدامی غیرقانونی و خلاف خواست مردم از خود بروز دهند، باید در انتظار برخورد قاطع و قانونی از سوی نیروهای مدافع قانون و آرامش در جامعه باشند.
این فرمانده ارشد سپاه ادامه داد: من از دریادلان بسیجی تشكر می‌كنم كه در مقابل اراذل و اوباش مسلح به سلاح گرم و سرد جانانه ایستادگی كردند تا مردم شریف ما امنیت و آسایش خود را دوباره بدست بیاورند، همچنین از آن خواهری كه بر بالین آن بسیجی شجاعانه خیمه زد تا از حمله اراذل و اوباش مصون بماند، تشكر می‌كنم.
فضلی با بیان اینكه به فضل خداوند همواره دریادلان بسیجی برای حفظ امنیت مردم با آمادگی كامل در صحنه هستند، افزود: برای خنثی كردن تلاش عقبه فتنه‌ای كه در خانه‌های تیمی كشف شد و ارتباطی كه از آنها با بیرون مرزها و صهیونیست‌ها عیان شد، قریب به 300 نفر از جان‌بركفان بسیجی به شدت زخمی شدند و هم‌اكنون در بیمارستان‌ها در حال مداوا هستند و 8 نفر از بسیجیان قهرمان نیز در این حادثه تلخ به درجه رفیع شهادت نائل شدند كه من به همه عزاداران این حادثه تلخ تسلیت عرض می‌كنم.
وی با اشاره به حساسیت شرایط داخلی، منطقه‌ای و جهانی خاطرنشان ساخت: انتظار همه مردم از نخبگان سیاسی این است كه همه با اصل وحدت و وفاق ملی توجه كرده و با فصل‌الخطاب دانستن بیانات اخیر مقام معظم رهبری سعی كنند زمینه‌هایی كه ممكن است با تحت‌تأثیر قرار دادن امنیت ملی و مصالح نظام سرعت حركت كشور در مسیر پیشرفت و تعالی را كم كند، از بین ببرند.
فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران حضور هوشیارانه و مقتدرانه نیروهای امنیتی، انتظامی و بویژه بسیج مردمی را در صحنه حوادث اخیر كشور، بیانگر آمادگی و قابلیت وصف‌ناپذیر فرزندان ملت ایران در دفاع از انقلاب و حراست از استقلال و امنیت كشور و نیز رویارویی با توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان دانست و یادآور شد: سپاه در مواضع و بیانیه‌های رسمی خود هشدار داده است، در صورتی كه عناصر اصلی و عوامل بروز اغتشاش و آشوب‌های اخیر در مسیر عقلانیت قرار نگیرند و همچنان به ارتكاب اعمال مجرمانه، ضدانقلابی و مغایر با امنیت ملی كشور مبادرت نمایند، نیروهای امنیتی، انتظامی و بسیج در برخورد قاطع با آنها درنگ نخواهند كرد.
فضلی با هشدار به كانون فتنه و گروهی از اراذل و اوباش كه دست به سلاح گرم بردند و به انتقام‌گیری از ملت مشغولند، افزود: امنیت و آرامش امروز جامعه ایرانی مرهون حماسه‌ها و ایثارگری‌های صدها هزار رزمند، دلاور و مجاهد و جانفشانی‌های خیل عظیم شهدای انقلاب و دفاع مقدس است و ملت شریف ایران هرگز اجازه نخواهند داد عده‌ای مرعوب و تعدادی غافل و فریب‌خورده این دستاورد عظیم و حیاتی را مورد تعرض و خیانت قرار دهند زیرا فرزندان ملت در سپاه و بسیج و نیروی انتظامی كوچكترین حركات شما را زیر نظر دارند و از شما غافل نیستند.
وی همچنین تصریح كرد: برخی از این اراذل و اوباش متواری هستند اما فرزندان ملت بیگمان آنها را به مجازات خودشان خواهند رساند.
فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران همچنین با اشاره به فضاسازی برخی رسانه‌های بیگانه در این حوادث افزود: متأسفانه شاهد بودیم كه برخی از رسانه‌های بیگانه، مستقیم و غیر مستقیم به هدایت فرماندهی آشوب‌ها می‌پرداختند، اما امیدواریم با حماقت خودشان بیش از این مردم ما عصبانی نكنند زیرا ما این حوادث را از ذهن خودمان دور نمی‌كنیم و در روزی كه لازم باشد، برخی مسائل را بر زبان خواهیم آورد.
فضلی با تأكید بر اینكه باید از كسانی كه با بی‌توجهی به قانون و فرمایشات دلسوزانه مقام معظم رهبری مسبب اصلی این فجایع هستند، پرسید كه مسئولیت این خون‌های ریخته شده با چه كسی است و این همه مجروحین و مصدومین را چه كسی پاسخگوست؟ تصریح كرد: در جای كسی تیر می‌خورد و درحالی كه هنوز اصل حادثه مورد شبهه است، می‌بینیم بسرعت تصاویر آن در رسانه‌های غربی پخش می‌شود اما ما در موقع مقتضی حتماً به اطلاع مردم خواهیم رساند كه چه كسانی پشت این قضیه‌ها هستند.
وی همچنین به بیان گوشه‌هایی از جنایات اخیر اراذل و اوباش در فاجعه 30 خرداد پرداخت و گفت: كسانی كه با تیغ موكت‌بری انگشت بسیجی ما را می‌برند، كسانی كه بینی بسیجی ما را با دست می‌شكافند، در پیشگاه ملت چه حرفی برای گفتن دارند؟
این چهره ماندگار دفاع مقدس در پایان با تشكر از همكاری اقشار و آحاد مختلف ملت و نیز اصناف و بازاریان در مقابله و دستگیری اغتشاشگران گفت: بر خود وظیفه می‌دانم از اقشار و آحد مختلف ملت و نیز اصناف كه در روزهای اخیر باعث سربلندی نیروهای امنیتی و انتظامی و بسیج در برخورد با خط تخریب و آشوب و بازگرداندن امنیت و آرامش در سطح شهر شده‌اند و با اعلام آمادگی برای حضور در صحنه و همكاری همه جانبه خود زمینه انجام بهتر وظایف فرزندانشان را فراهم نمودند، صمیمانه قدردانی و تشكر كنم.

  1. مسعود
    26 ژوئن 2009

    عالی بود

  2. ali
    27 ژوئن 2009

    basij lashkare mokhlese khodast

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.