یکشنبه 10 آگوست 14 | 02:56

گناه دختران در دانشگاه‌ها به مثابه چیست؟

فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا گفت: گناه دختران در دانشگاه‌ها به مثابه یک سیلی به حضرت زهرا(س) است؛ این وظیفه دختران بسیجی ماست که دانشجویانی که در چاله افتاده‌اند را، از چاله درآورده و زمانی که به حرم می‌روند برای آنان دعا کنند.


حاج حسین یکتاحسین یکتا شب گذشته در نوزدهمین طرح ولایت کشوری که در دانشگاه فردوسی مشهد و در جوار مزار شهدای گمنام این دانشگاه در حال برگزاری است، با بیان این‌که برخی قدر زمان را نمی‌دانند و همیشه عنوان می‌کنند وقت باقیست، گفت: نکند که این نبرد گفتمانی که در آن هستیم، در حال آماده کردن ما برای انجام یک نبرد بزرگ‌تر و سخت‌تر است؟

وی با اشاره به این‌که مانند شهدا با خلوص نیت و با توجه قلب به حرم بروید، افزود: شهدا به دنبال بریدن بند ناف دنیا بودند. آیا ما نیز به دنبال این مسئله هستیم، آیا در این چند روزه که در این طرح و در مشهد در شهر امام رضا به سر می‌بریم فکر بعد از این را کرده‌ایم؟

فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا تصریح کرد: علم الهدی ابتدای جنگ به شهادت رسید و 30 سال است که ملت ایران نان شهادت وی را می‌خورند. آیا ما نیز مانند علم الهدای دست کسی را گرفته‌ایم؟ آیا در دانشگاه‌ها اقدامی جهت نجات دادن هم دانشگاهی‌های خود انجام داده‌ایم؟

یکتا تاکید کرد: چنانچه یک نمازمان در حرم امام رضا(ع) با نماز امام عصر(عج) یکی شود بارمان را بسته‌ایم؛ بنابراین به گونه‌ای به حرم امام رضا(ع) بروید که نظر کرده شوید و برای این کار کافیست که تنها یک لحظه حواستان را جمع کنید.

بنای آخر دنیا، عشق است

وی با بیان این‌که مبنای آخر دنیا عشق است، گفت: نباید به علت حضور در طرح ولایت بیاندیشیم؛ بلکه باید به کیفیت حضور در آن اندیشید.

فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا گفت: گناه دختران در دانشگاه‌ها، یک سیلی به حضرت زهرا(س) است، این وظیفه دختران بسیجی ماست که دانشجویانی که در چاله افتاده‌اند را از چاله درآورند و زمانی که به حرم می‌روند برای آنان دعا کنند.

یکتا ضمن اشاره به این‌که گیر ما در این است که زیادی در چشم هستیم، تصریح کرد: امروز جنگی سنگین آغاز شده که آتش آن را در دانشگاه‌ها مشاهده می‌کنیم. در همین رابطه امام فرمودند:«آنچه من می‌فهمم و احتمال زیاد می‌دهم این است که آمریکا نه می‌خواهد در ایران دخالت نظامی کند و نه حصر اقتصادی چنانچه این کار را هم انجام دهد موفق نخواهد شد خودش هم می‌داند ولکن می‌خواهد ما را از باطن بگنداند».

وی افزود: همچنین مقام معظم رهبری می‌فرمایند: «جنگ نرم راست است و واقعیت دارد. امروز ما در جنگیم. امروز جمهوری اسلامی با یک جنگ عظیم مواجه است، باید مسئله فرهنگ با کلیت آن را مسئله اول کشور بدانیم…»

فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا با طرح این پرسش که چرا مردم شهدا را دوست می‌دارند، گفت: زیرا شهدا خود را برای مردم کشتند. جواب کار فرهنگی باطل کار فرهنگی حق است، نباید تصور کرد حجاب داشتن امبل بازی است.

سوزن‌بان عالم، امام عصر(عج) است

یکتا با اشاره به این‌که رهبر انقلاب تاکید کرده‌اند از جمله اقداماتی که می‌توانید انجام دهید این است که مخاطب خود را خلق کنید، بیان داشت: سوزن‌بان عالم امام عصر(عج) است، چنانچه خود را به او گره بزنیم از هیچ چیز نگران نخواهیم شد.

وی در ادامه گفت: هنگامی که از این طرح بیرون می‌روید برای خود برنامه و ماموریت تعریف کنید، زیرا فردا بیرون رفتن از طرح، جنگی در راه است. جدی بگیرید که خبر و ماموریتی در راه است.

فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب می‌فرمایند: «ما به ظهور امام زمان(عج)، این محبوب حقیقی انسان‌ها نزدیک شده‌ایم. ملت ایران به فضل پروردگار خواهند توانست کاخ تمدن اسلامی را در دنیا به وجود آوردند. جوانان خود را برای این حرکت عظیم آماده کنند. نیروهای مومن و مخلص این هدف را قرار بدهند. شما جوانان به کمک خداوند و امام عصر(عج) آن روز را خواهید دید و با دستان خود آن روز را خواهید ساخت. در این شرایط شما باید ابتکار عمل را به دست گیرید، باید ید بیضا را بیرون آورید و عصا را بیرون بیاندازد»./

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.