جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
سه شنبه ۲۱ مرداد ۹۳ | ۱۴:۰۳

توجیه مضحک‌ خبرگزاری‌‌دولتی از سخنان‌روحانی

این عده ضمن تحریف صحبت‌های رئیس جمهوری مدعی شدند، وی به منتقدانش گفته ‌است: «بروید به جهنم» این در حالی است که هیچ فرد منصفی از صحبت‌های رئیس‌جمهوری چنین برداشتی نمی‌کند.


به گزارش تریبون مستضعفین خبرگزاری دولتی برنا در مطلبی برای توجیه سخنان روحانی تیتر مضحک «حامیان گفتمان خس و خاشاک به رئیس‌جمهوری اعتراض کردند» را انتخاب کرد.

borna

نویسنده این مطلب با ادعای تحریف سخنان رئیس جمهور توسط منتقدان نوشته است:

این عده ضمن تحریف صحبت‌های رئیس جمهوری مدعی شدند، وی به منتقدانش گفته ‌است: «بروید به جهنم» این در حالی است که هیچ فرد منصفی از صحبت‌های رئیس‌جمهوری چنین برداشتی نمی‌کند. همچنین مخاطب سخنان رئیس‌جمهوری نه منتقدان دولت بلکه مخالفان قسم‌خورده‌ی حسن روحانی و دولت تدبیر و امید بود.

این در حالی است که حسن روحانی صراحتا منتقدان خود را خطاب قرار داد و گفت:

من اینقدر دیدم بعضی ها هراسان زندگی می کنند و چون خود اعتماد به نفس ندارند گفت کافر همه را به کیش خود پندارد دیگران را هم این چنین می بینند ناچار شدم چند مورد مذاکرات خودم را با دیپلماتهای هسته ای بیاورم با اینکه عرفش این نبود این کار را من کار کردم تا بخوانند و ببینند ترسوها یک عده به ظاهر شعار می دهند ولی بزدل سیاسی اند هر وقت می خواهد مذاکره شود عده ای می گویند ما هم داریم می لرزیم خوب به جهنم، بروید یک جای گرم برای خودتان پیدا کنید. چکار کنیم خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده ما چکار کنیم.

نویسنده این یادداشت در حالی منتقدین دولت را به تحریف سخنان رئیس جمهور متهم می‌کند که در تحریفی آشکار مدعی می‌شود رهبر انقلاب از توافق ژنو تقدیر کرده‌اند و می‌نویسد

گفتنی است علی‌رغم تأکید رهبر انقلاب مبنی بر اعتماد کامل به رئیس‌جمهوری، مسئولان رده‌ی بالا دولت و تیم مذاکره کننده هسته‌ای، متأسفانه در چند ماه گذشته برخی به شکل توهین‌آمیزی این افراد را مورد تخریب قرار داده‌اند تا جایی که توافق ژنو که مورد تقدیر رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفت با قرارداد ترکمنچای مقایسه کرده بودند.

این درحالی‌است که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبری انقلاب در پاسخ به نامه روحانی در پاسخی معنا دار نوشتند: «دستیابی به آنچه مرقوم داشته‌اید در خور تقدیر و تشکر از هیئت مذاکرات هسته‌ئی و دیگر دست اندر کاران است» حال تحلیل آن‌که به آنچه رئیس جمهور در نامه خود به عنوان دستاوردهای توافقنامه ژنو یاد کرد نظیر به رسمیت شناخته شدن حقوق هسته‌ای و حق غنی‌سازی ایران و لغو تحریم‌ها دستیافته‌ایم یا پس از گذشت ما‌ه‌ها اتفاق خاصی صورت نگرفته است مجال دیگری می‌طلبد.

خبرگزاری برنا وابسته به وزارت ورزش و جوانان می‌باشد که توسط افراطیون حامی دولت اداره می‌شود به جای پرداختن به مسائل جوانان به تسویه‌حساب سیاسی با منتقدین دولت مشغول می‌باشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: