دوشنبه 15 مارس 10 | 08:31

قصه انقلاب به روایت شهید همت

حرکت بعدی آمریکا به انحراف کشیدن انقلاب بود و این از کسی ساخته نبود مگر بنی صدر…. بنی صدر انتخاب شد ولی حرکت بنی صدر و راهی که او می پیمود و در کنار آن حرکت منافقین، که مدارکش موجود است، نشان داده که چنین نیست. طبق مدارک، از بیست و چهار ساعت بعد از ریاست جمهوری بنی صدر منافقین مستقیماً با او ارتباط …


hemmat02“…حرکت بعدی آمریکا به انحراف کشیدن انقلاب بود و این از کسی ساخته نبود مگر بنی صدر. شاید برادران به خاطر داشته باشند در زمانی که بنی صدر روی کار آمد مردم – همان زمان که دوره بازرگان بود ـ بنی صدر را مردی لایق می دانستند که می تواند کار کند. بنی صدر انتخاب شد ولی حرکت بنی صدر و راهی که او می پیمود و در کنار آن حرکت منافقین، که مدارکش موجود است، نشان داده که چنین نیست. طبق مدارک، از بیست و چهار ساعت بعد از ریاست جمهوری بنی صدر، منافقین مستقیماً با او ارتباط برقرار کردند و نامه نوشتند که «ما جانب تو را داریم، با ما تماس بگیر و از ما نظر بخواه.» این نشان دهنده این است که بنی صدر آلت دوم حرکت آمریکاست بر علیه انقلاب اسلامی و تلاش او برای به انزوا کشیدن انقلاب و به سقوط کشاندن آن …”

این بخش کوچکی از سخنان شهید همت درباره فتنه‌ها و توطئه‌های اوایل انقلاب است. متن کامل این سخنرانی را اینجا بخوانید. این سخنرانی را می‌توانید دانلود کنید:

7،2 مگابایت – دانلود کلیپ تصویری قسمت اول

سرور1 یا سرور2

۲،۸ مگابایت – دانلود کلیپ تصویری قسمت دوم

سرور1 یا سرور2

دانلود کلیپ تصویری قسمت سوم

دانلود کلیپ تصویری قسمت چهارم

دانلود کلیپ تصویری قسمت پنجم

دانلود کلیپ تصویری قسمت ششم

دانلود کلیپ تصویری قسمت هفتم

دانلود کلیپ تصویری قسمت هشتم

دانلود کلیپ تصویری قسمت نهم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.