یکشنبه 24 آگوست 14 | 17:54

انهدام پهپاد اسرائیلی در آسمان ایران

هواپیمای منهدم‌شده از نوع پنهانکار و رادار گریز بوده و قصد نفوذ به حریم منطقه‌ هسته‌ای نطنز را داشت که با هوشیاری و اقدام به موقع شبکه پدافندی، قبل از ورود به منطقه مورد اصابت موشک زمین به هوا قرار گرفت


روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: یک فروند هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین رژیم صهیونیستی پس از رهگیری توسط پدافند نیروی هوا فضای سپاه مورد اصابت موشک قرار گرفت و سرنگون شد.

براساس این اطلاعیه هواپیمای منهدم شده از نوع پنهانکار و رادار گریزبوده و قصد نفوذ به حریم منطقه‌ هسته‌ای نطنز را داشت که با هوشیاری و اقدام به موقع شبکه پدافندی، قبل از ورود به منطقه مورد اصابت موشک زمین به هوا قرار گرفت.

این اطلاعیه افزوده است: این اقدام شیطنت‌آمیز باردیگر خوی ماجراجویی رژیم صهیونیستی را آشکارتر و برگ سیاه دیگری به پرونده سراسر جنایت و خباثت این رژیم جعلی و جنگ طلب افزود.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درکنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای دفاع از ملت شریف و سرزمین اسلامی ایران از آمادگی همه جانبه و قاطع برخوردار بوده و حق هر گونه واکنش و مقابله به مثل را برای خود محفوظ می داند.

 1. reza
  24 آگوست 2014

  تبريك به رهبر فرزانه. الله اكبر

 2. حاج احمد
  26 آگوست 2014

  اول از اینکه سرنگون کردند ممنون هست ملت ایران از جوانان نظامی اش.
  دوم. مصاحبه سردار سپاه و سایت ها نشان میدهد که خود سپاه نمی داند دقیقا هواپیما از کجا وارد ایران شده است.

  سوم. تصاویر نشان داده شده و اینکه فرمانده نیروی هوایی سپاه می گفت از نوع هرمس است اشتباهه کافیه به دماغه هواپیما نگاه کنید و این اشتباه را متوجه می شوید.

  چهارم. ما باید رادارها و سیستم های شناسایی مون رو قوی کنیم تا شاهد این موارد نباشیم و سیستم های منسوخ روسی را کنار بگذاریم و ان شا….. خودمان با کمک کشورهای دیگر بتوانیم قدرت خوبی داشته باشیم لااقل در این زمینه/

  پنجم. بهتر بود ان را سالم می نشاندند همانند آرکیو 70 امریکایی که توانستیم سالم به زمین بنشانیم و الان با مهندسی معکوس داریم کپی ان را می سازیم. سالم نشاندن کمک میکرد باز بتونیم مهندسی معکوسی روی این پهباد اسرائلی داشته باشیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: