سه‌شنبه 16 سپتامبر 14 | 17:26

معاون حزب‌الله‌لبنان میهمان عاشوراییان می‌شود

مجموعه فرهنگی عاشوراییان جلسه اختتامیه دوره آموزشی سنگر اجتماعی را شنبه 29 شهریورماه با حضور شیخ علی زاهر معاون تبلیغات و فرهنگ حزب‌الله لبنان، و حجت الاسلام زایری سخنران ثابت جلسات این دوره برگزار می‌کند.


به گزارش تریبون مستضعفین مجموعه فرهنگی عاشوراییان جلسه اختتامیه دوره آموزشی سنگر اجتماعی را شنبه 29 شهریورماه با حضور شیخ علی زاهر معاون تبلیغات و فرهنگ حزب‌الله لبنان، و حجت الاسلام زایری سخنران ثابت جلسات این دوره برگزار می‌کند.

سنگر اجتماعی

جلسه اختتامیه این دوره آموزشی سنگر اجتماعی با حضور شیخ علی زاهر،معاون تبلیغات و فرهنگ حزب الله لبنان و مدیر موسسه رسالات و حجت الاسلام محمد رضا زائری شنبه 29 شهریورماه برگزار خواهد شد، از برنامه های این مراسم صحبت کارشناسان، تقدیر از برگزیدگان دوره و جمع بندی مباحث صورت گرفته ، خواهد بود.

مجموعه فرهنگی عاشوراییان با هدف توانمند سازی اعضای مجموعه خود و فعالان فرهنگی شهر اصفهان درعرصه فعالیت های فرهنگی، دوره آموزشی سنگر اجتماعی را با حضور کارشناسان و فعالان فرهنگی کشور از ابتدای سال 92 برگزار نمود. در این دوره که 24 جلسه به طول انجامید، در 12 جلسه محمدرضا زایری کارشناس ثابت به ارائه مبانی نظری فعالیت های فرهنگی خواهند پرداخت و دیگر اساتید در جلسات باقی مانده، تجربیات عملیاتی خود در عرصه فعالیت های فرهنگی در اختیار حاضرین قرار خواهند داد.

مفهوم شناسی فعالیت های فرهنگی، شناخت ابزارها و روش ها، فعالیت فرهنگی دولتی یا مردمی؟، خلاقیت و نوآوری و… از موضوعاتی بود که در این دوره مطرح شد.

از آن جا که این دوره برای اولین بار در کشور با موضوعات و روش‌هایی که ذکر شد، اجرا می‌شود، محصولات و خروجی آن انشا الله می‌تواند مجموعه‌ای مفید و قابل ‌استفاده برای هیئت‌ها و مجموعه‌های فرهنگی باشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.