پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۹۳ | ۱۳:۱۱
دسته گل تازه وهابی های بحرین

نوجوان 13 ساله وهابی، پدر شد!

ماجرا از آن جا آغاز شد که کارگر رستوران، خواهان مدارک شناسایی و هویتی برای نوزادی شد که به دنیا آورده است. او به صراحت، پدر این نوزاد را یک نوجوان 13 ساله معرفی کرده و مشخصات دقیق وی را ارائه می داد.


ماجرا از آن جا آغاز شد که کارگر رستوران، خواهان مدارک شناسایی و هویتی برای نوزادی شد که به دنیا آورده است. او به صراحت، پدر این نوزاد را یک نوجوان 13 ساله معرفی کرده و مشخصات دقیق وی را ارائه می داد.
نتیجه دادگاه عالی بحرین، اعطای تابعیت بحرینی به نوزاد نوباوه ای بود که از یک زن ازدواج نکرده اندونزیایی به دنیا آمده است! این مادر ازدواج نکرده(!) ، کارگر یک رستوران در منامه پایتخت بحرین است که ادعا کرد جرأت مقاومت در برابر خواسته های فرزند مالک رستوران را نداشته است.
دو روز قبل شبکه تلویزیونی CNN گزارشی را منتشر کرد که بازتاب زیادی در رسانه های عربی داشت؛ اما برخی شبکه ها مانند العربیه و الجزیره تلاش محسوسی داشتند تا برخی از زوایای این فاجعه پنهان بماند! فعالین شبکه اجتماعی فیس بوک با انتشار زوایای بیش تر این خبر و البته ترجمه کامل گزارش CNN ، برخی رسانه ها مانند روزنامه «الأیام» چاپ منامه را وادار کردند تا نکته سانسور شده را نشان دهند: «مالک این رستوران و فرزند خطاکار وی، وهابی هستند.»
فساد اخلاقی وهابی ها، از موارد معمول در بحرین است.
 ماجرا از آن جا آغاز شد که کارگر رستوران، خواهان مدارک شناسایی و هویتی برای نوزادی شد که به دنیا آورده است. او به صراحت، پدر این نوزاد را یک نوجوان 13 ساله معرفی کرده و مشخصات دقیق وی را ارائه می داد. با این حال، پدر این نوزاد همچنان خواهان اختفای موضوع بود.
اصرار مادر برای دریافت مدارک هویتی باعث شد به دادگاه شکایت کند. دادگاه دستور به آزمایش DNA برای یافتن پدر وی می دهد، اما نتیجه آزمایش مهم تر از همه ماجراها بود. یک نوجوان 13 ساله، پدر این نوزاد است.

این تصویر نوجوان انگلیسی است که در 13 سالگی پدر شد.
فعالین وهابی بحرین در شبکه های مجازی با انتشار تصویر فوق، مدعی شدند یک نوجوان 13 ساله انگلیسی هم تا به حال پدر شده است.
اما العربیه هم در گزارش خود – که وهابی بودن پدر و پسر نابکار را سانسور کرده بود – به این نکته اذعان داشت: «خردسال ترین پدر دنیا در بحرین»
به این ترتیب یک رکورد جدید برای وهابیت ثبت شد: «خردسال ترین پدر دنیا». اما با این وجود، مقاومت این پدر و تهدید مادر مبنی بر اخراج از محل کار و لغو مجوز اقامت در بحرین، نکاتی است که نشان می دهد خوی انسانی، نسبتی با این مدعیان دیانت ندارد.
برچسب‌ها: ، ، ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: