شنبه 30 اکتبر 10 | 22:35

هك ۱۶ وب‌سايت معروف غيراخلاقي

16 وبسايت معروف كه به مسايل غيراخلاقي مي‌پرداختند، توسط تيم ارتش آفتاب هك شد.


گروه ارتش آفتاب با سابقه نفوذ به وبسايت‌هايي نظير سازمان فضايي آمريكا ناسا و بيش از 500 سايت انگليسي بار ديگر به مناسبت 8 آبان ماه در اقدامي ميهن‌پرستانه، روز نوجوان در حركتي فرهنگي بعد از يك هفته تلاش بي وقفه موفق به نفوذ به سروري شد كه تمامي محتواي مربوط به 16 وبسايت غير اخلاقي كه در راس آنها وبسايت 58 ام جهان از نظر بازديد نيزقرار دارد .

گفتني است سرور مورد نفوذ قرار گرفته به عنوان يكي از امن ترين و غير قابل نفوذ ترين وب سرورها در جهان امنيت مطرح است و از ابتداي شروع به كارش تا به امروز مورد نفوذ قرار نگرفته است.
به نقل از تيم امنيتي آفتاب طي اين حمله بالغ بر 4/5 محتواي اين سايت حذف شد و يك صفحه به عنوان پيام اين تيم بر روي صفحه نخست اين وبسايت قرار گرفته است:
http://sun-army.org/eimages/attack.html

پايگاه داده اين وبسايت خسارت جبران ناپذيري خورده به طوري كه بعد از گذشت 2 روز از حمله موفقيت آميز اوليه هنوز يك پيام حاوي عذر خواهي از عدم كاركرد اغلب بخش هاي اين وبسايت در بدو ورود به سايت به چشم مي خورد.
رژيم صهيونيستي از گرداندگان وبسايت هاي مذكور است به طوري كه تمامي مديران اين وبسايت با آدرس هايي از سرزمين هاي اشغالي به وبسايت وارد مي شوند.
شايان ذكر است در اين حركت يكي از پربازديدترين سايت هاي شبكه جهاني اينترنت با رتبه 58 به لحاظ آمار مراجعين مورد نفوذ قرار گرفته است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.