شنبه 20 سپتامبر 14 | 12:27
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی پایتخت

دفاع از حریم عفاف و نوامیس قابل تقدیر است

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی پایتخت در خصوص خبر یکی از سایت‌های خبری که در روزهای گذشته منتشر شد، توضیحاتی را عنوان کرد.


13920223152843447518383

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی پایتخت در خصوص خبر یکی از سایت‌های خبری که در روزهای گذشته منتشر شد، توضیحاتی را عنوان کرد.

در پی درج خبری  در یکی از سایت‌های خبری تحت عنوان‌ «باز هم یک جوان مدافع نوامیس، توسط اراذل و اوباش مضروب شد» این مرکز به منظور تنویر افکار عمومی توضیحات ذیل را ارائه می‌دهد:

1_ اقدام آقای «م» (مدافع نوامیس در برابر اراذل و اوباش در گزارش آن سایت خبری) در دفاع از حریم عفاف و نوامیس قابل تقدیر است.

2_ بر خلاف ادعای سایت مذکور، که به نقل از آقای «م» عنوان داشته: «وقتی من شکایت کردم، سرشیفت کلانتری به من گفت که شکایت تو به جایی نمی‌رسد و الکی برای خودت دردسر درست نکن» اما آقای «م» در تازه‌ترین توضیحات خود که فایل تصویری آن هم موجود است بیان داشته است که «بنده در کلانتری از سرشیفت سوال نکردم و از یکی دیگر از آقایان پرسیدم بالاخره کار ما چه می‌شود؟» که وی نیز گفت: « اول باید شکایت کنی و بعد از آن پیگیر باشی که البته پرونده از سوی ما هم پیگیری می‌شود، ضمناً اگر هم شاهدی داری، بیاور، چرا که با این مشخصاتی که داری ضاربین قابل شناسایی نیستند.»

3_ آقای «م» در ادامه گفت: البته من فکر می‌کنم مامور مذکور نیز حرف منطقی زده چون مشخصاتی که من ارائه دادم، اطلاعاتی نبود که بتوان با استفاده از آن، فردی را شناسایی کرد. همچنین من در مشورتی هم که با وکیلم داشتم، وی نیز اظهارات مامور کلانتری را تایید کرد و به نظرم خبرنگار سایت خبری مذکور، بخش آخر مصاحبه و بخش‌هایی از گزارش من را بر اساس برداشت شخصی خود تنظیم کرده است؛ چراکه من تمامی موارد را عنوان کرده بودم ولی این سایت تنها قسمتی از گفته‌های من را منعکس کرده است.

4_ همچنین آقای «م» و دوستش از اقدامات کلانتری در خصوص پانسمان فوری، احضار اورژانس در کلانتری، اعزام به پزشکی قانونی و تشکیل پرونده به موقع، قدردانی کردند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: