پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۳۰ شهریور ۹۳ | ۱۳:۵۱

معرکه‌گیری شیعیان اسرائیلی در فیس‌بوک

شک ام برطرف شد که این صفحه ها توسط اسرائیل حمایت می شوند، چون هر مسلمانی می داند که نظام دجال منش اسرائیل با پیروان دین یهود به یکی نیست، بر فرض هم که باشد مگر قرآن نفرموده: لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُواْ الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُواْ(مائده82) (هر آينه سرسخت‏ترين مردم را در دشمنى با مؤمنان، یهودیان و مشركان می یابى.)


به گزارش تریبون مستضعفین حجت‌الاسلام مهدی مسائلی در صفحه گوگل پلاس خود یادداشت زیر را به اشتراک گذاشت:

face shia

بعضی از شیعیان چقدر احمقند!
ببخشید اسم شیعه روی اینها می گذارم اینها اصلا شیعه نیستند!

یارو رفته تو فیسبوک صفحه ای باز کرده به اسم رسوا سازی جماعت دجالیه(یعنی شیعیان طرفدار جمهوری اسلامی ایران)، بعدش برای اینکه دوستی خودش را با یکی از دجالهای بزرگ، یعنی نظام صهیونیست و اسرائیل، توجیه بکنه، به روایتی استشهاد می کنه که می گوید در زمان ظهور امام زمان الواح تورات از میان بعضی از کوه ها پیدا می شه و در آنها اوصاف و علائم امام زمان آمده است، از این جهت همگی یهودیان به امام زمان ایمان می آوردند، و جنگی میان یهودیان و امام زمان صورت نمی گیرد. سپس عکسی از سرباز اسرائیلی می گذارد و چنین نتیجه گیری می کند که دشمن ما(یعنی او) اسرائیل نیست، بلکه اعراب دشمن ما (یعنی او)هستند!!!

من با این نتیجه‌گیری ها شک ام برطرف شد که این صفحه ها توسط اسرائیل حمایت می شوند، چون هر مسلمانی می داند که نظام دجال منش اسرائیل با پیروان دین یهود به یکی نیست، بر فرض هم که باشد مگر قرآن نفرموده: لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُواْ الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُواْ(مائده82) (هر آينه سرسخت‏ترين مردم را در دشمنى با مؤمنان، یهودیان و مشركان می یابى.)
اسرائیل هم از آن دسته از یهودیان است.

بعدش، خیلی از یهودیان با آن که اوصاف و نشانه های عیسی خیلی واضح در تورات آمده بود و هنوز هم هست، نبوت عیسی را با آن همه معجزاتی که آورد، نپذیرفتند و بر قتلش اقدام کردند، حالا بیایند امام زمان ما را بپذیرند!

از همه اینها هم که بگذریم ایمان یهودیان به امام زمان علیه السلام چه ربطی به این دارد که حالا ما با اسرائیل دوستی کنیم و دشمن خویش را اعراب!(عربها) قرار دهیم.
وای که یک آدم چقدر می تواند مزدوری دشمن کند!

 

 1. ناشناس
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۳

  اتفاقا بنابر روایات جنگ بسیار سخت حضرت عیسی علیه السلام – که وزیر امام زمان اروحنا له الفدا است- با دجال و یهودیان پیرو او بسیار سخت خواهد بود تا جایی که اگر یهودی پست سنگی مخفی شود آن سنگ فریاد می زند که ای مومن بیا و این یهودی را بکش.
  البته دقت شود روایت مربوط به دو گروه هستند. یک دسته که می گویند یهودیان و مسیحیان و مسلمانانی که به مهدی ایمان می آورند اهل نجاتند.اما یک دسته هم پیروان آن ادیان است که به مهدی پشت کنند که آنها بد عاقبتی خواهند داشت.

 2. میرزا
  ۷ مهر ۱۳۹۳

  یا مهدی ادرکنی ؛ عجل علی ظهورک
  اینگونه مسلمانی دقیقا همان دعوای صورت مسلمان بر علیه صیرت مسلمان است .
  به اسم اسلام ، تیشه به ریشه اسلام زدن است .
  مسلمانان سراسر عالم باید به فرموده رهبر جهان اسلام امام خامنه ای که فرمودند “بصیرت ” جامه عمل بپوشند تا در گرداب اینگونه فتنه ها گرفتار نشوند .
  در اصل در موقعیت فعلی یکی از نمونه های بارز جنگ نرم است .
  همانند داعش ، طالبان و…
  مومن زیرک است و باید هم باشد ، چرا که اگر زیرک نباشد خیلی زود در دام افراط و تفریط گرفتار می شود و سر منشاء آن شیطان است .
  به قول امام خمینی رحمه الله علیه : امریکا شیطان بزرگ است ، و اسرائیل ولیده نامشروع شیطان بزرگ .
  مسلمانان بپا خیزید و بصیرت خود را افزایش دهید تا در دام شیطان گرفتار نیائید .
  یا الله

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: