یکشنبه 31 اکتبر 10 | 12:15

رهنورد به دانشگاه تهران ممنوع الورود شد

همسر میرحسین موسوی که مدیر گروه مطالعات عالی هنر دانشگاه تهران و استاد راهنمای تعدادی از پایان نامه‌های دانشجویان را نیز برعهده داشته است پس از ممنوع الورود شدن به دانشگاه، از استاد راهنمایی چندین پایان نامه نیز انصراف داده است.


تریبون مستضعفین- زهرا رهنورد که نقش بسزایی در اغتشاشات و حوادث پس از انتخابات سال گذشته داشت بالاخره به دانشگاه تهران ممنوع الورود شد.

رهنورد که با امتیازات ویژه و با مدرکی مشکوک در دوران اصلاحات به ریاست دانشگاه هنر و عضو هئیت علمی دانشگاه تهران منصوب شده بود پس از صدور بیانیه‌ها و سخنرانی‌های تحریک کننده در ماجراهای پس از انتخابات و بیان مواضع ضددینی اخیر، چندی است که از ورود به دانشگاه تهران منع شده است.

همسر میرحسین موسوی که مدیر گروه مطالعات عالی هنر دانشگاه تهران و استاد راهنمای تعدادی از پایان نامه‌های دانشجویان را نیز برعهده داشته است پس از ممنوع الورود شدن به دانشگاه، از استاد راهنمایی چندین پایان نامه نیز انصراف داده است

 1. هاتف
  31 اکتبر 2010

  خبر خوشی بود. ممنون

 2. ابراهیم
  31 اکتبر 2010

  اگر واقعا رهنورد “با امتیازات ویژه و با مدرکی مشکوک در دوران اصلاحات به ریاست دانشگاه هنر و عضو هئیت علمی دانشگاه تهران منصوب شده بود” چرا در دولت نهم از دانشیاری به استادی ارتقاء یافت؟

 3. حسین
  31 اکتبر 2010

  شما تریبون مستکبرین هستید.

 4. دقیقا
  1 نوامبر 2010

  وقتی سبزکا بد و بیراه میگن …یعنی پسته با ارزشیه ..ممنون …

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.