دوشنبه 29 سپتامبر 14 | 11:18
تمسخر ابوبکر البغدادی سرکرده داعش؛

تمسخر خلیفه خودخوانده در «دولت خرافه»

یک مجموعه تلویزیونی طنز با نام “دولت خرافه” در شبکه تلویزیونی العراقیه، ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی تکفیری داعش را به تمسخر گرفته است.


تمسخر خلیفه خودخوانده در "دولت خرافه"
یک مجموعه تلویزیونی طنز با نام دولت خرافه در شبکه تلویزیونی العراقیه، ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی تکفیری داعش را به تمسخر گرفته است.

دولت خرافه مجموعه ای 30 قسمتی تولید شبکه اطلاع رسانی عراق است و پخش آن از روز شنبه از شبکه تلویزیونی دولتی العراقیه آغاز شده است.

علی القاسم کارگردان مجموعه دولت خرافه می گوید: داعش علاوه بر جرایم و جنایاتش، اقدامات مضحکی می کند که این رفتارها در سریال دولت خرافه به تصویر کشیده شده است.

وی گفت: به عنوان مثال داعش معتقد است که برف بازی و تراشیدن مو حرام است و ما این عقاید دیوانه وار و مضحک را در سریال دولت خرافه به تصویر کشیده ایم.

القاسم افزود: البته بسیاری از بازیگران نگران به خطر افتادن جانشان به علت نقش آفرینی در مجموعه دولت خرافه هستند.

کارگردان سریال دولت خرافه گفت: ما اهالی سینما سلاح در دست نداریم که به جنگ داعش برویم، سلاح ما فیلم سازی است تا به مردم افکار منحرف و رفتارهای نامعقول داعش را نشان بدهیم.

ثائر جیاد یکی دیگر از عوامل مجموعه دولت خرافه نیز گفت: همّ و غم بازیگران این مجموعه پول نیست، بلکه می خواهند با مشارکت در ساخت این فیلم به کشورشان خدمت کنند. در این مجموعه شیطان و حزب منحله بعث با ابوبکر البغدادی متحد می شوند و از این سرکردۀ تروریست های تکفیری حمایت می کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.