پنج‌شنبه 02 اکتبر 14 | 10:37
محمدعلی کوشکی‌زاده از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس/

فرهنگی جانباز استان یزد به همرزمانش پیوست

محمدعلی کوشکی‌زاده، از جانبازان دفاع مقدس و معاون پشتیبانی آموزش و پرورش بافق در سن 49 سالگی به برادر و همرزمان شهیدش پیوست.


خبرگزاری فارس: فرهنگی جانباز استان یزد به همرزمان شهیدش پیوست

محمدعلی کوشکی‌زاده، از جانبازان دفاع مقدس و معاون پشتیبانی آموزش و پرورش بافق در سن 49 سالگی به برادر و همرزمان شهیدش پیوست.

محمدعلی کوشکی‌زاده از فرماندهان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس بود که بیش از 29 ماه داوطلبانه در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شرکت کرد و به افتخار جانبازی نیز نائل گشته بود.

وی خدمت صادقانه خود به جامعه تعلیم و تربیت را از تاریخ 31 شهریور 1365 آغاز کرد و در سمت‌های مختلف از جمله مدیر چندین آموزشگاه، کارشناس حراست، کارشناس امور شاهد و ایثارگران و 7 سال نیز به عنوان معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش بافق انجام وظیفه کرد.

مرحوم کوشکی‌زاده پس از 28 سال خدمت صادقانه و به دنبال عارضه بیماری در 31 شهریور ماه، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و در آستانه سال تحصیلی جدید در سن 49 سالگی به برادر و همرزمان شهیدش پیوست.

در پی درگذشت معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق، مدیرکل آموزش و پرورش یزد نیز در پیامی این مصیبت را به خانواده و فرهنگیان بافق تسلیت گفت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: