جمعه 10 اکتبر 14 | 04:38
تحریک مسلمانان یونان؛

موج گسترده اسلام‌هراسی در رسانه‌های یونان

رسانه‌ها و مطبوعات یونان، با ادعای حمایت مسلمانان مقیم این کشور از گروهک‌های تروریستی، مردم این کشور را علیه مسلمانان تحریک می‌کنند.


n00031375-b
رسانه‌ها و مطبوعات یونان، با ادعای حمایت مسلمانان مقیم این کشور از گروهک‌های تروریستی، مردم این کشور را علیه مسلمانان تحریک می‌کنند.
 رسانه‌ها و مطبوعات یونان، مردم این کشور را علیه مسلمانان تحریک می‌کنند.

سایت روزنامه الشعب الجدید  مصر در این باره گزارش داد؛ رسانه‌های جمعی، روزنامه‌ها، سایت‌ها و خبرگزاری‌های یونان با ادعای فعالیت گروه‌های تروریستی در بین مسلمانان مقیم این کشور، یونانی‌ها را به حمله علیه مسلمانان دعوت می‌کنند.

این رسانه‌ها با تمرکز خبری بر آوارگان سوری که از طریق یونان به کشورهای اروپایی پناهنده می‌شوند، باعث ایجاد رعب و وحشت میان مردم نسبت به این آوارگان شده‌اند.

آنها چنین القا می‌کنند که این آوارگان مسلمانان از حامیان گروهک‌های تروریستی بوده و با هدف انجام اعمال خرابکارانه به کشورهای اروپایی آمده‌اند.

گروهک‌های تروریستی که با حمایت غربی‌ها طی چند سال اخیر در عراق و سوریه با نام اسلام، اعمال وحشیانه و غیر انسانی انجام می‌دهند، همواره توسط رسانه‌های غربی برای گسترش اسلام‌هراسی مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند.

نگرانی نظام سلطه از گرایش روزافزون مردم جهان به سمت دین مبین اسلام، آنان را مجبور کرده است که از هر وسیله‌ای برای مقابله با این موج اسلام‌گرایی استفاده کنند؛ حمایت از گروه‌های تروریستی در منطقه خاورمیانه حتی اگر به قیمت کشته شدن هزاران انسان بیانجامد، یکی از این روش‌های گسترش اسلام‌هراسی است که مدت‌هاست توسط غربی‌ها به‌کار گرفته می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: