جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۲۰ مهر ۹۳ | ۱۰:۲۱

«شب‌شاعر» از غلامرضا کافی تجلیل می‌کند

پانزدهمین مراسم «شب شاعر» سازمان هنری رسانه‌ای اوج سه‎شنبه 22 مهرماه به تجلیل از دکتر غلامرضا کافی می‌پردازد.


به گزارش تریبون مستضعفین پانزدهمین مراسم «شب شاعر» سازمان هنری رسانه‌ای اوج سه‎شنبه 22 مهرماه به تجلیل از دکتر غلامرضا کافی می‌پردازد.

غلامرضا کافی

پانزدهمین مراسم «شب شاعر» سه‌شنبه 22 مهرماه با حضور دکتر محمدرضا سنگری، حمیدرضا شکارسری، پروانه نجاتی، دکتر محمد مرادی، میلاد عرفان‌پور، عباس محمدی، محمدمهدی سیار و جمعی دیگر از شعرا و علاقه‌مندان فرهنگ و ادب به تجلیل از دکتر غلامرضا کافی خواهد پرداخت.

کافی که فارغ‌التحصیل دکتری زبان و ادبیات فارسی و عضو هیات علمی دانشگاه شیراز است تاکنون 15 جلد کتاب روانه بازار نشر کرده است.

او مطالعات و پژوهش‌های تخصصی زیادی در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس داشته است. سمفونی‌های خاردار، همین زنجره تا صبح، ترانک‌ها،  شرح منظومه‌ی ظهر(نقد و تحلیل شعرهای عاشورایی از آغاز تا امروز)،”شناخت ادبیات انقلاب اسلامی و دستی بر آتش (شناخت نامه‌ی شعر جنگ) از جمله کتاب‌های این شاعر و پژوهشگر ادبی است. وی که متولد 1347 شهربابک کرمان است در حال حاضر ساکن شیراز است.

پانزدهمین مراسم «شب شاعر» سازمان هنری رسانه‌ای اوج ساعت 15 تا 17 سه‌شنبه 22 مهرماه در محل نخلستان سازمان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند به نشانی خیابان طالقانی، بین خیابان فلسطین و ولی‌عصر(عج)، خیابان برادران شهید مظفر شمالی، شماره 98، سازمان هنری رسانه‌ای اوج مراجعه کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: