دوشنبه 15 مارس 10 | 12:31

6 اثر قدیمی سرشار تجدید چاپ می‌شود

عنوان از آثار محمدرضا سرشار تجدید چاپ می‌شوند. به گزارش سایت سوره مهر، کتاب‌های «نردبان جهان»،«سگ خوب قصه ما»،«تشنه دیدار»،«گربه ای که می خواست خانگی شود»،«صدای تیر در گردنه» و«پیش از آنکه سرها بیفتد» از سوی انتشارات سوره مهر بازنشر می‌شوند.


محمدرضا سرشار

محمدرضا سرشار

6 عنوان از آثار محمدرضا سرشار تجدید چاپ می‌شوند. به گزارش سایت سوره مهر، کتاب‌های «نردبان جهان»،«سگ خوب قصه ما»،«تشنه دیدار»،«گربه ای که می خواست خانگی شود»،«صدای تیر در گردنه» و«پیش از آنکه سرها بیفتد» از سوی انتشارات سوره مهر بازنشر می‌شوند. سرشار دربارهٔ این آثار گفت: 3 عنوان کتاب «نردبان جهان»،«سگ خوب قصه ما» و«تشنه دیدار»هر کدام یک داستان مصور برای گروه سنی کودک ونوجوان هستند که در طرح تجمیع آثار نویسندگان از سوی انتشارات سوره مهر پس از سالها تجدید چاپ می شوند.

وی ادامه داد:این سه کتاب سالها پیش منتشر شده و قرار است با تصویرگری جدید و امروزی و متناسب با داستانهای کتاب منتشر شوند.
سرشار ادامه داد:کتاب دیگر با نام «گربه ای که می خواست خانگی شود» یک داستان خارجی است که ترجمه شده و برای اولین بار در سال 76 برای کودکان منتشر شد و قرار است دوباره تجدید چاپ شود.

وی ادامه داد: دو کتاب نیز برای مخاطب بزرگسال در دست چاپ دارم به نامهای «صدای تیر در گردنه» که ترجمه ای است از یک نویسنده قرقیز به زبان روسی که با یک ویرایش مفصل به زبان فارسی ترجمه و در سال 76 منتشرشد و دوباره تجدید چاپ می شود.

سرشار آخرین عنوان کتاب خود را «پیش از آنکه سرها بیفتد» عنوان کرد و اظهار داشت:کتاب «پیش از آنکه سرها بیفتد» یک کتاب 300 صفحه ای در نقد رمان «رازهای سرزمین من» از رضا براهنی است که در همان اوایل انتشار کتاب در سال 70 در 11 هزار نسخه از سوی سوره مهر منتشر شد و مجددا به دلیل انتشار دوباره این رمان تجدید چاپ می شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.