یکشنبه 19 اکتبر 14 | 08:03

طرح صهیونیست‌ها برای یورش دوباره به مسجدالاقصی

گروهی از صهیونیست‌ها موسوم به «دانشجویان هیکل» اعلام کرده اند که در نظر دارند صبح یکشنبه بار دیگر به مسجد الاقصی یورش ببرند.


گروهی از صهیونیست‌ها موسوم به «دانشجویان هیکل» اعلام کرده اند که در نظر دارند صبح یکشنبه بار دیگر به مسجد الاقصی یورش ببرند.یورش خاخام ها به مسجد الاقصی

این گروه از  صهیونیستها با صدور بیانیه ای اعلام کرده است که در ساعت هفت و سی دقیقه صبح امروز (به وقت محلی قدس) در برابر «باب المغاربه» (از ورودی های مسجد الاقصی) برای یورش به این مسجد گردهم می آیند.

این گروه صهیونیستی از دانشجویان دانشگاههای این رژیم تشکیل شده و «تامی نیسانی»، «راشل توتی»، «ساره یاشیدیف» و «عوفر لیونی» از جمله اعضای آن هستند.

صهیونیستها طی روزهای اخیر حملات علیه مسجد الاقصی را با حمایت نظامیان تشدید کرده اند.

خاطرنشان می شود صهیونیستها مدعی هستند که معبدی در گذشته های دور در قدس وجود داشته که اکنون ویران شده‌ است. این در حالی است که  در کاوشهای علمی انجام شده، هنوز هیچ اثری از آن به دست نیامده است.  در کتب تحریف شده از عنوان هیکل برای این بنا استفاده شده است. صهیونیستها معتقدند این معبد به دستور خدا و توسط سلیمان ساخته شده است.

در واقع معبد هيکل منتسب به سيلمان نبي نيز يکي از اين روايت هاي تلخ تحريف صهيونيست ها مي باشد، تا به واسطه ساخت اين معبد قوم يهود در جهان بر همه اقوام و اديان غلبه کند و يهوديان را نسبت به ديگران به واکنش هاي تند وادار کنند.

 

  1. میرزا
    20 اکتبر 2014

    امیدواریم حزب الله لبنان جواب دندان شکنی به آنها بدهد که برای ابد نتوانند از جای خود برخیزند .
    یا حسین شهید .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.