یکشنبه 19 اکتبر 14 | 09:04
رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت:

خون شهدا سبب پیدایش بیداری اسلامی شد

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: خون شهدا منشأ پیدایش بیداری اسلامی و قوت گرفتن مقاومت حماس و حزب‌الله شده است.


746518_PhotoA

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: خون شهدا منشأ پیدایش بیداری اسلامی و قوت گرفتن مقاومت حماس و حزب‌الله شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب در دهمین یادوراه شهدای مسجد امام رضا (ع) و پایگاه شهید دستغیب حوزه 355 امام حسن مجتبی (ع) شهرری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدا اظهار داشت: شهدا برندگان روزگار هستند، آنها جان و مال خود را دادند تا بهشت ماندگار را بگیرند.

وی گفت: عمر سرمایه‌ای است که همه مردم آن را صرف می‌کنند، عمر ماندگار نیست. آنکه عمرش را به این دنیا بفروشد در خسران است. شهدا جان و عمر خود را در راه اسلام تقدیم کردند و بهشت را از آن خود کردند.

طائب با بیان اینکه شهدا زنده هستند، عنوان کرد: روح مردگان نیز زنده است اما زنده بودن شهدا با مردگان متفاوت است. مردگان اعضای بدن خود را از دست می‌دهند و دیگر ارتباطی با عالم ندارند، چراکه بدن ابزار ارتباط با عالم است اما شهدا به اذن باریتعالی می توانند با دنیا ارتباط برقرار کنند. نامه اعمال شهدا باز است و شهادت موت نیست.

وی در ادامه اثر عملکرد شهدا در فرآیند حوادث جهان امروز را مورد اشاره قرار داد و افزود: هدف و راهی که شهدا برای رسیدن به آن تلاش کردند عدالت مطلق است که این مهم توسط حضرت مهدی (عج) در پهنه دنیا ایجاد می‌شود.

وی افزود: مجموعه خون شهدا سبب پیدایش بیداری اسلامی و قوت گرفتن مقاومت حماس و حزب‌الله و پیوستن مومنان و آزادگان به این حرکت است و مشاهده می‌شود که قدرت دروغین رژیم صهیونیستی به زوال خود نزدیک می‌شود.

طائب در پایان تصریح کرد: اثر خون شهدا و اقدام ارزشمند آنها سبب رفع موانع ظهور حضرت مهدی (عج) می‌شود.

دهمین یادوراه شهدای مسجد امام رضا (ع) و پایگاه شهید دستغیب حوزه 355 امام حسن مجتبی (ع) ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم (ع) جمعی سپاه حضرت سیدالشهداء استان تهران با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، حجت‌الاسلام مهدی طائب رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار، اصحاب کریمی معاون اجرایی سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، فرماندهان و مسئولان سپاه حضرت سیدالشهداء، مصطفی هدایی سرپرست سازمان بسیج رسانه استان تهران، فرمانده حوزه 355 امام حسن مجتبی (ع) و عاشقان راه ایثار و شهادت در مسجد امام رضا (ع) شهرری برگزار شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: