یکشنبه 19 اکتبر 14 | 14:34

دوازدهمین نمایشگاه «عطر سیب» افتتا‌ح‌شد

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ فرهنگی عطر سیب صبح روز شنبه 26 مهرماه به صورت رسمی توسط دکتر قالیباف شهردار تهران افتتاح شد.


به گزارش تریبون مستضعفین دوازدهمین نمایشگاه بزرگ فرهنگی عطر سیب صبح روز شنبه 26 مهرماه به صورت رسمی توسط دکتر قالیباف شهردار تهران افتتاح شد.

دراین مراسم که در بوستان بزرگ ولایت برگزار شد جمعی از اعضای شورای شهر تهران ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ، معاونین و  مدیران حوزه های مختلف  شهرداری حضور داشتند.

شهردار تهران در این مراسم با اشاره به سابقه چندین  ساله برگزاری این نمایشگاه اظهار کرد: در سال های اخیر سعی کردیم در کنار تجهیزامکانات و تجهیزات هیئت ها و مساجد به محتوا، ایده های نو و غنای فرهنگی جلسات مذهبی توجه بیشتری کنیم که این مهم تحقق یافت و شاهد این بودیم که امسال از لحاظ محتوا و زیبایی قابل مقایسه با سال های قبل نبود.

وی در ادامه با تاکید بر بهره بردن از نیروهای جوان و خلاق، افزود: درصورت توجه به موضوع عمق بخشی محتوای فرهنگی ، می توانیم در آینده  شاهد تاثیرات مثبت  ومناسبی در مراسم عزاداری باشیم.

دکتر قالیباف از ایجاد دفترثابتی با عنوان عطرسیب خبر داد و گفت: این دفتر می تواند به صورت مرتب در طول سال در زمینه تولید محتوای فرهنگی به فعالیت بپردازد تا در ایام محرم، صفر و دهه فاطمیه مورد بهره برداری قرار گیرد.

گفتنی است دوازدهمین نمایشگاه فرهنگی عطر سیب ویژه تجهیز هیئت ها ، مساجد و حسینیه های شهر تهران که به همت معاونت اموراجتماعی و فرهنگی شهر تهران در محل بوستان بزرگ ولایت از  25 مهرآغاز و تا 3 آبان 1393 ادامه خواهد داشت.

 

 

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: