سه‌شنبه 21 اکتبر 14 | 22:47
تازه‌ترین اثر دکتر مرتضی آقاتهرانی

تنهای‌تنها؛اثر تازه و عاشورایی استاد آقاتهرانی

تازه‌ترین اثر حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر مرتضی آقاتهرانی با عنوان «تنهای تنها؛ مقتل وترالموتور» از سوی نشر برادر شهیدم، ناشر اختصاصی آثار ایشان، در دست چاپ قرار دارد.


تازه‌ترین اثر حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر مرتضی آقاتهرانی با عنوان «تنهای تنها؛ مقتل وترالموتور» از سوی نشر برادر شهیدم، ناشر اختصاصی آثار ایشان، در دست چاپ قرار دارد.

استاد آقاتهرانی در جدیدترین اثر خود که همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام روانه بازار کتاب خواهد شد، به سراغ مقتل‌نویسی رفتند و مقتلی خاص حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام به رشته تحریر درآوردند.
ایشان که پیش از این «یاران شیدای حسین بن علی علیه‌السلام» را در کارنامه عاشورایی خود داشتند و با استقبال بی‌نظیر مخاطبان مواجه شده بود، این‌بار با هدف احیای سنت حسنه مقتل‌خوانی ظهر عاشورا، در یک اثر متفاوت و مستند از نظر منابع، نیمروزی از حیات حسین بن علی علیه‌السلام – از صبح عاشورا تا لحظه شهادت – را روایت می‌کنند.
استاد آقاتهرانی که خود سال‌هاست اهتمام جدی به مقتل‌خوانی ظهر عاشورا دارند، در مقدمه کتاب، انگیزه اصلی خود را برای نگارش تازه‌ترین اثر خود، احیای سنت حسنه مقتل‌خوانی ظهر عاشورا عنوان می‌کنند و مخاطب اصلی این اثر، روحانیون، مبلغان دینی و مداحان اهل بیت علیهم‌السلام هستند که می‌توانند با تکیه بر یک متن مستند، این سنت حسنه را احیا کنند. از نظر ظاهری نیز این کتاب در راستای سهولت این امر طراحی شده است.
نشر «برادر شهیدم»، به عنوان ناشر اختصاصی آثار استاد آقاتهرانی درصدد است تا آثار ایشان را به صورت مجموعه آثار در اختیار علاقمندان قرار دهد که در این راستا، کتاب «تنهای تنها» اولین عنوان از این مجموعه است که در دهه اول محرم امسال در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: