دوشنبه 27 اکتبر 14 | 09:21
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:

بنیادمسکن دستگاه‌ اجرایی موفق است

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بنیاد مسکن یکی از دستگاه‌های اجرایی موفق در خدمت به محرومان است.


13930121000260_PhotoA

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بنیاد مسکن یکی از دستگاه‌های اجرایی موفق در خدمت به محرومان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان لرستان که با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استاندار و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و سوگواری امام حسین(ع) گفت: در حدیثی پیامبر فرموده خدای متعال برای فرزندم امام حسین سه چیز را مبارک کرده که این سه چیز مختص به امام حسین(ع) است.

وی عنوان داشت: شفا بر تربت امام حسین(ع)، اجابت دعا در بارگاه ملکوتی امام حسین(ع) و امامت در ذریت امام حسین(ع) هستند که پیامبر(ص) بر این سه چیز تأکید داشته‌اند.

این مسئول در ادامه به بنیاد مسکن اشاره کرد و متذکر شد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از یادگاران ارزشمند امام بزرگوار بوده و تاکنون خدمات ارزشمندی را ارائه داده است.

امام جمعه خرم‌آباد تصریح کرد: امروز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از دستگاه‌های اجرایی موفق در خدمت به محرومان است که دو عامل مهم یعنی اقدام پربرکت امام(ره)، هدف مقدس، و انگیزه مقدس امام(ره) و مدیریت ارزشمند بنیاد مسکن بوده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان اضافه کرد: باید از مهندس تابش به خاطر خدمات ارزشمندی که در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارائه داده تقدیر و تشکر کرد.

وی تأکید کرد: بنیاد مسکن در بحث زلزله‌های مختلف یکی از نخستین دستگاه‌های اجرایی بوده است که ورود پیدا کرده و توانسته به طور موفق واحدهای روستایی را بازسازی کند.

امام جمعه خرم‌آباد تشریح کرد: ‌امروز روستاهای ما به برکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رونقی در درون آنها ایجاد شده به طوری که ما شاهد مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها هستیم.

میرعمادی تصریح کرد: اجرای طرح‌های هادی، مقاوم‌سازی، عمران و آبادی در روستاها باعث شده که امروز برخی از شهرنشینان به روستاها مهاجرت کنند.

وی از استاندار لرستان به خاطر همکاری و همیاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان قدردانی کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: