سه‌شنبه 28 اکتبر 14 | 14:35
شروع اولین دوره مسابقه «کتاب و زندگی»

«من زنده‌ام» دو روزه رکورد شکست

در حالیکه تنها دو روز از شروع اولین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «من زنده‌ام» می‌گذرد، چاپ شصت و هشتم آن به‌طور کامل به فروش رسید و چاپ شصت و نهم از امروز توزیع می‌شود.


13930804000924_PhotoA

در حالیکه تنها دو روز از شروع اولین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «من زنده‌ام» می‌گذرد، چاپ شصت و هشتم آن به‌طور کامل به فروش رسید و چاپ شصت و نهم از امروز توزیع می‌شود.

سیدعارف علوی، مدیر اجرایی مجمع ناشران انقلاب اسلامی ضمن اعلام استقبال از مسابقه کتاب‌خوانی سراسری «کتاب و زندگی» اظهار داشت: چاپ شصت و هشتم کتاب «من زنده‌ام» که از چهارم آبان‌ماه و همزمان با شروع مسابقه سراسری «کتاب و زندگی» منتشر شده بود، طی دو روز به اتمام رسید و از امروز چاپ شصت و نهم این اثر در تیراژ  دوهزار نسخه توزیع می‌شود.

وی همچنین به کاهش 60 درصدی قیمت این اثر اشاره کرد و گفت:  با توجه به تاکیدی که مقام معظم رهبری بر توزیع میلیونی کتاب در کشور دارند و همچنین توصیه‌های ایشان برای چاپ کتاب روی کاغذ کاهی با تیراژ بالاتر و قیمت کمتر، کتاب «من زنده‌ام» در چاپ‌های جدید روی این نوع کاغذها منتشر شده و قیمت آن از بیست هزار تومان به هشت هزار و پانصد تومان کاهش پیدا کرده است.

علوی در خصوص روش‌های تهیه این اثر برای شرکت در مسابقه توضیح داد: امکان خرید کتاب از فروشگاه‌های محصولات فرهنگی و کتابفروشی‌ها وجود دارد؛ اما روش‌های ساده‌تری نیز برای تسهیل دسترسی مخاطبان به این اثر در نظر گرفته شده است از جمله اینکه کتاب در ماه‌های محرم و صفر در هیئات و محافل فرهنگی و مذهبی توزیع می‌شود و از طریق دفاتر استانی‌ اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان نیز قابل دسترس است. دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و واحدهای امور فرهنگی در دانشگاه‌ها از دیگر مراکزی هستند که این کتاب، در آنها به فروش می‌رسد.

به گفته علوی شماره تلفن 63487 و شماره پیامک 10001661 نیز اعلام شده تا علاقه‌مندان بتوانند از طریق تماس با این شماره یا ارسال عدد 1 به شماره پیامکِ ذکرشده، درخواست خود را برای خرید کتاب من زنده‌ام اعلام کنند.

اولین دوره از مسابقه «کتاب و زندگی» به همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی و همکاری جمع کثیری از نهادهای فرهنگی، همزمان با آغاز ماه محرم در سراسر کشور کلید خورد. این مسابقه با محوریت کتاب «من زنده‌ام» نوشته معصومه آباد برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی  www.ketabzendegi.ir مراجعه کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.