سه‌شنبه 28 اکتبر 14 | 14:44
ششمین شماره نشریه «رمز عبور»

ششمین شماره نشریه«رمز عبور»منتشر شد

ششمین شماره نشریه «رمز عبور» شامل موضوعاتی در حوزه سیاست خارجی جمهوری اسلامی، مذاکره با آمریکا و گفت‌وگوهای 1+5 در 128 صفحه منتشر شد.


13930806000468_PhotoA

ششمین شماره نشریه «رمز عبور» شامل موضوعاتی در حوزه سیاست خارجی جمهوری اسلامی، مذاکره با آمریکا و گفت‌وگوهای 1+5 در 128 صفحه منتشر شد.

در ششمین شماره نشریه «رمز عبور» که با تیتر اصلی «بازیگران ماموریت نهایی» انتشار یافته، پرونده‌ها و گزارش‌های ویژه‌ای با موضوع: مروری بر نتایج مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5، گزارش مقایسه‌ای از تحریم‌های غرب علیه کشورمان، ناگفته‌هایی از ماجرای مک فارلین و … به چشم می‌خورد.

گفتاری از فهم صحیح از تاکتیک «نرمش قهرمانانه» با عنوان «در میانه اقتدار و انعطاف»، روایتی واقعی از نبرد با آمریکا در خلیج فارس، گفت‌وگو با سیروس ناصری درباره پشت پرده دیپلماسی جنگ و جزئیات مذاکره با نماینده ویژه صدام، گفت‌وگو با محسن رفیقدوست درباره خریدهای تسلیحاتی ایران در دوران دفاع مقدس، گفت‌وگو با حسین شیخ الاسلام با عنوان «بعد از قطعنامه 598، تازه فهمیدیم دیپلماسی یعنی چه» و مطالبی با عناوین «از نادر تا باراک» ، «از پیشنهاد خلع سلاح حزب‌الله تا مذاکره با استراو در شرایط خاص» و … از دیگر مطالب خواندنی این شماره از «رمز عبور» است.

این نشریه همچنین آثار و گفتاری از حجت الاسلام سید مهدی میرباقری، دکتر حسین کچویان، ابوالفضل ظهره‌وند، دکتر ابراهیم متقی، دکتر سعید زیباکلام، دکتر محمد جمشیدی، دکتر فواد ایزدی، ناصر نوبری و محمد پورغلامی را نیز شامل می‌شود.

ترجمه یک فصل از کتاب خاطرات هیلاری کلینتون با عنوان «ایران: تحریم‌ها، محرمانه‌ها» در قالب کتاب ضمیمه این شماره از «رمز عبور» منتشر شده است.

کاوه اشتهاردی صاحب امتیاز و مدیر مسئول رمز عبور و محمد حسن روزی طلب سردبیر این نشریه است.

علاوه بر فروش در کیوسک های منتخب مطبوعاتی در تهران و شهرستان‌ها، این نشریه به آدرس    ramzeobour.ir نیز در دسترس علاقمندان است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: