پنج‌شنبه 25 ژوئن 09 | 02:38

دموكراسي‌شعاران مستبدخصال در بن‌بست خودساخته گرفتار شده‌اند

دموكراسي شعاران مستبد خصال كه اينك “مصالح ملي ” و “ميراث امام ره ” را به قربانگاه “منافع شخصي ـ جناحي ” برده‌اند، در پيشبرد مطالبات خودخواهانه و منطق‌ناشناسانه، خويش را در بن بستي، كه خود ساخته بودند، گرفتار يافتند.


حجت الاسلام علی اکبر صادقی رشاد

حجت الاسلام علی اکبر صادقی رشاد

زعیم حكیم امت و رهبر فرهمند انقلاب اسلامی

حضرت آیت اللّه العظمی سیدعلی خامنه‌ای ـ دام ظله‌الوارف.

سلام علیكم بما صبرتم

سخنان سرشار از صلابت و صولت و سطوت؛ و آكنده از صراحت و سلاست و ستواری؛ و مالامال از صواب و صلاح؛ و سرریز از صفا و سوزو گداز، و مشحون از سماحت و صبوری وسعه صدر شما در خطبه آدینه پیشین، صمصام صف‌شكنی بود كه بر تارك بدخواهان جهانی فرود آمد، و صفیر سر بی‌مغز شكافی بود كه بر مغز علیل‌اندیشان بومی‌ فرو نشست؛ و صلای ابتهال و احتجاجی بود كه حجت، بر منكران و متمردان تمام كرد؛ و صور بیدار باشی بود كه در گوش جان هوش‌باختگان دمیده شد، و سروش هدایتی بود كه برقلب سرگشتگان و متحیران نازل گشت، و ذوالفقار وش، فاروق حق و باطل شد، و چشم فتنه را از حدقه بركشید؛ و صراحی سكرآوری بود كه سر خوشان باده ولایت را دو چندان كرد.

سركردگان استبداد بین‌المللی، كه هراسناك از تبلور مشروعیت “درونی شده‌ ” نظام مقدس جمهوری اسلامی در آینه حضور حماسی 85 درصدی ملت، در آغازه دهه چهارم انقلاب اسلامی، حیرت‌زده و شتاب‌آلود به خام سرایی و یاوه‌درایی پرداخته بودند، در آن جمعه نورانی و بارانی، بار دیگر خروش سهمگین خمینی را از حنجره خلف صالحش، با رسایی تمام شنیدند و دموكراسی شعاران مستبد خصال نیز، كه اینك “مصالح ملی ” و “میراث امام ره ” را به قربانگاه “منافع شخصی ـ جناحی ” برده‌اند، در پیشبرد مطالبات خودخواهانه و منطق‌ناشناسانه، خویش را در بن بستی، كه خود ساخته بودند، گرفتار یافتند.

اینك پس از آن خطبه فصل الخطاب و كسوف‌شكن، و بعد از ظهور این همه شواهد مشهود و قرائن قوی، كه خصم نقاب دریده و حجاب بركشیده و آشكارا هویت و هستی انقلابی و ملی ما را نشانه رفته است، نقش نخبگان فكری، و فریضه فرهیختگان اجتماعی، و تكلیف طلایه‌داران حكمت و معرفت دینی، مشخّص و مسجل گشته است؛ و سكوت محافظه كارانه گروه‌های مرجع، منافی با مرجعیت و فرهیختگی آنان است؛ اگر مردم تاكنون صبوری پیشه كرده‌اند، حریم پیشاهنگان جامعه پاس داشته‌اند، اما اگر احساس خطر یا خطا كنند، آرام نخواهند نشست و آنگاه آنان به آسانی رام نخواهند شد‌. آنك تاریخ، ما را به سپردن رسالت ثقیل و ثمین می‌خواند.

در این فصل گل، هرچه داری به می ده
مبادا كه دیگر بهاری نیاید

رهبرا!

مدیران، مدرسان و طلاب حوزه علمیه امام رضا (ع) و مدارس تابعه، به حكم تكلیف دینی و وظیفه ملی خویش، ضمن لبیك‌گویی به رهنمودهای همیشه رهگشای ولایت امر، آمادگی خویش را برای حراست از میراث ماندگار راحل رستگار امت و حفاظت از خونبهای 300 هزار شهید انقلاب اسلامی، تحت هدایت و ذیل ولایت نیابت حقه حجت حاضر حق (عج)، اعلام می‌دارند.

اللهم وفقنا لما تحب و ترضی و لا تجعلنا من الذین یحسبون انهم یحسنون صنعاً، و اجعل عواقب امورنا خیرا ً، فانك خیر موفق و هاد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.