چهارشنبه 05 نوامبر 14 | 08:15
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان:

آمریکا با ظاهرسازی چهره خود را پنهان می‌کند

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: آمریکای جنایتکار با برخی ظاهرسازی‌ها چهره نازیبای خود را پنهان می‌کند.


13911004000379_PhotoA

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: آمریکای جنایتکار با برخی ظاهرسازی‌ها چهره نازیبای خود را پنهان می‌کند.

حامد علامتی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت 13 آبان در اردبیل، اظهار داشت: آمریکا بعد از 35 سال همچنان ادعاهای دروغین خود را در برابر اراده این ملت تکرار می‌کند، در حالی که به خوبی می‌داند که تکیه بر فرهنگ عاشورایی در این ملت، ملتی مقاوم و با روحیه ارزشی ساخته که هیچ‌وقت تسلیم در آنها معنا ندارد.

وی با بیان اینکه نباید بر آمریکا اعتماد کنیم و یا بخواهیم روحیه ارزشی انقلابی و عاشورایی خودمان را در مقابل سناریوهای خطرناک و تفرقه‌‌افکنانه دشمنان ببازیم، افزود: ملت ایران امروز نماد مبارزه با استکبار جهانی است و این نمود و نشان نه از باب ظاهری، بلکه از عمق جان و وجود است، چراکه به تأسی از مولایشان هیچ وقت دوست ندارند در برابر زیاده‌خواهان کمر نوکری و تسلیم پایین بیاورند.

این مسئول، درس بزرگ ایثار و شهادت و قدرت را درس امام حسین (ع) در کنار مقابله با بیدادگران روزگار و منحرفان اعلام کرد و متذکر شد: بعد از قرن‌ها ملت ایران امروز در نقطه‌ای از تاریخ ایستاده که با تبعیت از مولایشان امام حسین (ع) شعار «هیهات من‌الذله» سر داده و دوستار رعایت اصل مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان هستند.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به حوادث منطقه‌ای و شکل‌گیری حرکت نمایشی آمریکا در مقابله با تروریست سازمان‌یافته داعش اشاره کرد و یادآور شد: هر چند آمریکا با برخی ظاهرسازی‌ها سعی می‌کند چهره دروغین و نازیبای خود را پنهان کند، اما همه امروز فهمیده‌اند که تمام دخالت‌های منطقه‌ای آمریکا جز فساد و تباهی هیچ چیز دیگر را به دنبال ندارد.

علامتی در پایان تلاش دشمنان را در از بین بردن فرهنگ عاشورایی تشریح و اضافه کرد: ما بر این باوریم که تکیه بر این فرهنگ، آمریکا را متزلزل و دشمنان اسلام را زمین‌گیر خواهد کرد و قطعاً ملت ایران به این نقطه پیروزی و کامیابی خود دست پیدا می‌کند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: