چهارشنبه 05 نوامبر 14 | 12:45
مراسم افتتاح رسمی فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳»

افتتاح رسمی فیلم «شیار ۱۴۳» با تجلیل از ۱۴۳ مادر شهید

مراسم افتتاح رسمی فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۷ آبان با حضور ۱۴۳ مادر شهید در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.


13930726000581_PhotoA

مراسم افتتاح رسمی فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۷ آبان با حضور ۱۴۳ مادر شهید در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

محمدحسین قاسمی تهیه کننده فیلم درتوضیح جزئیات برگزاری این مراسم گفت: مراسم افتتاح رسمی «شیار 143» روز با اجرای سیدعلی ضیاء عصر شنبه 17 آبان ساعت 18 با حضور 143 مادر شهید در سالن همایش های برج میلاد برگزار می‌شود.

وی افزود: قرار است در این مراسم 143 مادر شهید با حضور طیف های مخلتف مردم و هنرمندان با همکاری مجموعه برج میلاد و ایثارگران شهرداری تجلیل شوند. همچنین طبق برنامه ریزی انجام شده در ابتدای این مراسم فیلم سینمایی «شیار 143» نمایش داده می شود و پس از آن نرگس آبیار کارگردان و سایر عوامل فیلم ضمن خوش آمدگویی به حاضران از 143 مادر شهید تجلیل خواهند کرد.

تهیه کننده فیلم سینمایی «شیار 143» با اشاره به اینکه برای برگزاری این مراسم کارگردانی خاصی در نظر گرفته شده است، بیان کرد: به همین منظور دکورهای ویژه ای برگرفته از نمایی از صحنه های فیلم طراحی شده است. به عنوان مثال نمایی از فیلم «شیار 143» که شخصیت الفت پشت دار قالی نشسته و مشغول بافتن است به صورت دکور طراحی و در سالن دیده می شود.

به گفته وی، همچنین قرار است با طراحی ویژه از مادران شهید قدردانی شود.

قاسمی در پایان توضیح داد: سعی کردیم از طیف های مختلف هنرمندان در این مراسم دعوت به عمل آوریم اما در هر صورت تیم تولید «شیار 143» پذیرای حضور همه هنرمندان و علاقمندان به این فیلم سینمایی هستند. ضمن اینکه در این مراسم علاوه بر هنرمندان از برخی از چهره های فرهنگی و اجتماعی نیز دعوت به عمل آمده است.

«شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی ساخه شده است و به عنوان فیلم تحسین شده تماشاگران سینمای ایران در سی و دومین جشنواره فیلم فجر معرفی شد و قرار است از نیمه آبان در سراسر کشور اکران شود.

مریلا زارعی، مهران احمدی، گلاره عباسی، جواد عزتی، یداله شادمانی، سامان صفاری،زهرا مرادی، مهیا دهقانی، حسام بیگدلو و … از جمله بازیگران این اثر هستند.

این فیلم از هفته پایانی آبان ماه در سینماهای کشور اکران می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: