پنج‌شنبه 06 نوامبر 14 | 22:18
به‌رغم فشار نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی

مخالفت‌نتانیاهو باعبادت‌یهودیان درمسجدالاقصی

به‌رغم فشار نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی، نخست وزیر این رژیم با عبادت یهودیان در مسجد الاقصی مخالفت کرد.


13930730000049_PhotoA

به‌رغم فشار نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی، نخست وزیر این رژیم با عبادت یهودیان در مسجد الاقصی مخالفت کرد.

 به‌رغم اعمال فشار نمایندگان کنیست (پارلمان رژیم صهیونیستی) دفتر «بنیامین نتانیاهو» هر گونه بررسی برای ایجاد تغییرات در وضعیت مسجدالاقصی و اجازه به یهودیان برای عبادت در این مکان مقدس مسلمانان را رد کرد.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، به دنبال تنش‌های به وجود آمده در بیت‌المقدس و به‌رغم اعمال فشار اعضا حزب لیکود، دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی از اعطا آزادی به یهودیان برای عبادت در مسجدالاقصی خودداری کرد.

«مارک رگو» سخنگوی دفتر نتانیاهو در این باره گفت: «در مشورت‌های امنیتی شب گذشته (چهارشنبه)، نخست وزیر شفاف بیان کرد هیچ تغییری در وضعیت مسجدالاقصی به وجود نخواهد آمد و هر کسی نظر متفاوتی بیان می‌کند، نظر شخصی خود را می‌گوید، نه سیاست کابینه را».

چهارشنبه یک جوان فلسطینی با خودروی خود چند اسرائیلی را در قدس اشغالی زیر گرفت و دست کم یک صهیونیست کشته و 14 نفر دیگر مجروح شدند. یک تصادف دیگر در ایستگاه اتوبوسی در «گوش‌اتزیون» واقع در جنوب بیت المقدس نیز رخ داد که در این تصادف 3 صهیونیست زخمی شده‌اند.

این اقدام پس از آن انجام شد که صهیونیست‌ها در روزهای اخیر با تشدید حملات علیه فلسطینی‌ها و اقدامات تحریک کننده خود در قبال مسجد الاقصی خشم مسلمانان را در فلسطین و سراسر جهان اسلام برانگیختند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.