پنج‌شنبه 04 نوامبر 10 | 20:17

شهريار زرشناس هديه خود را به شهداي مبارزه با فتنه تقديم كرد

شهريار زرشناس كه از سوي رئيس جمهور به عنوان پيشكسوت مطبوعاتي مورد تقدير قرار گرفت هديه خود را به شهداي مبارزه با فتنه‌ سبز تقديم كرد.


مراسم اختتاميه هفدهمين جشنواره مطبوعات و خبرگزاري‌ها با حضور رئيس جمهور و وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در تالار وحدت برگزار شد.
در اين مراسم كه جمع كثيري از فعالان، خبرنگاران و پيشكسوتان مطبوعات و رسانه‌ها حضور داشتند از برگزيدگان اين دوره تقدير شد.
دكتر شهريار زرشناس فلسفه‌دان و پژوهشگر برجسته كشور كه صاحب 25 كتاب در حوزه فلسفه، سياست، ادبيات و هنر است در هفدهمين جشنواره بين‌المللي مطبوعات و خبرگزاري‌ها،با اهداي هديه‌اي از سوي جمهور مورد تقدي قرار گرفت و سپس در يك اقدام قابل تقدير هديه خود را به شهداي فتنه پس از انتخابات تقديم كرد و گفت: من اين جايزه را به شهداي حوادث پس از انتخابات كه در برابر فتنه سبز و كارگزاران كودتاي مخملي جانانه ايستادند و جان خود را فداي آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و ولايت فقيه كردند، تقديم مي‌كنم.
زرشناس افزود: بي‌شك هرگونه تجليل از سربازان مقام ولايت بازتابنده ارزش شهادت نيست اما من به عنوان يك عضو جامعه فكري و يك نويسنده آنچه در توان دارم براي تجليل از شهادت و ولايت انجام خواهم داد.
اين نويسنده متعهد كشور بيان داشت: از اين‌رو با سپاس از رياست محترم جمهوري، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و معاونت مطبوعاتي وزارت ارشاد اين جايزه را به شهداي مبارزه با فتنه سبز تقديم مي‌كنم.
به گزارش توانا، پيام فضلي‌نژاد پژوهشگر مؤسسه كيهان و روزنامه‌نگار متعهد كشور نيز شب گذشته در اختتاميه هفدهمين جشنواره مطبوعات و خبرگزاري‌ها پس از اينكه به عنوان نفر نخست بخش ويژه از سوي وزير ارشاد تقدير شد هديه خود را به خانواده «شهيد محمد گلدوي» نخستين شهيد فاجعه تروريستي مسجد جامع زاهدان تقديم كرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.