یکشنبه 09 نوامبر 14 | 13:20
از سه‌شنبه آینده با محوریت «صوت و لحن» و «مکالمه عربی»

جلسات ارتقای حافظان قرآن برگزار می‌شود

دور جدید جلسه ارتقای حافظان قرآن کریم از سه‌شنبه آینده با محوریت «صوت و لحن» و «مکالمه عربی» در شورای عالی قرآن برگزار می‌شود.


13930817000739_PhotoA

دور جدید جلسه ارتقای حافظان قرآن کریم از سه‌شنبه آینده با محوریت «صوت و لحن» و «مکالمه عربی» در شورای عالی قرآن برگزار می‌شود.

«حسن زرنوشه فراهانی» مسئول برگزاری جلسه ارتقای حافظان قرآن شورای عالی قرآن  از پایان ترم این جلسه خبر داد و گفت: دور اول جلسات ارتقای حافظان قرآن کریم که در شورای عالی قرآن برگزار می‌شد به پایان رسید و آزمون آن سه‌شنبه 20 آبان‌ماه برگزار می‌شود.

زرنوشه درخصوص مفاد درسی ارائه شده در جلسه گفت: دوره گذشته با دو موضوع «تفسیر موضوعی» با تدریس «ابوالفضل خوش‌منش» و «مکالمه عربی» با تدریس آقای «موسوی نصر» برگزار شد و ترم جدید هفته آینده با موضوعات صوت و لحن و مکالمه عربی پی‌گیری می‌شود.

وی از حضور تعدادی از حافظان برتر کشور در این جلسات خبر داد و گفت: این جلسات با هدف ارتقای علمی و ارتقای ترتیل‌خوانی حافظان برتر قرآن برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان آن مشکل حسن حفظ ندارند. به عنوان مثال در این جلسه افرادی مانند؛ محمود نوروزی، میثم علیپور، پیمان ایازی، علی قلعه‌نویان، مجید باقری، مجید رمضانی، عابد خالقی، سید‌حمزه رودباری و علی صالحی‌متین حضور دارند.

 این جلسات از روز سه‌شنبه 6 مرداد‌ماه 1393 کار خود را آغاز کرد و قرار است در آن موضوعاتی مانند؛ «صوت و لحن»، «تفسیر موضوعی»، «مکالمه عربی»، «کلام و عقاید» و «نقد شبهات» با حضور اساتید برجسته و متخصص مطرح شود، همچنین هدف نهایی جلسات تربیت «حافظ مبلغ» است.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: