یکشنبه 09 نوامبر 14 | 13:44
علی بیانی گفت:

ادعای دروغین دموکراسی در آمریکا

دبیر دفتر تحکیم وحدت با بیان اینکه آمریکایی‌ها فقط ادعای دموکراسی دارند، گفت: مشارکت پایین مردم آمریکا در انتخابات، نشان از بی‌اعتمادی آنها نسبت به سردمداران این کشور دارد.


13930418000315_PhotoA

دبیر دفتر تحکیم وحدت با بیان اینکه آمریکایی‌ها فقط ادعای دموکراسی دارند، گفت: مشارکت پایین مردم آمریکا در انتخابات، نشان از بی‌اعتمادی آنها نسبت به سردمداران این کشور دارد.

علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت با اشاره به مشارکت پایین مردم آمریکا در انتخابات گفت: انتخابات اخیر آمریکا نشان داد مواردی که در این کشور با عنوان دموکراسی و مردم سالاری مطرح می‌شود نسخه‌ای است که بیشتر برای دیگران می‌نویسند و خودشان این موضوع را قبول ندارند، آنها فقط ادعای دموکراسی دارند.

وی با اشاره به نقش سرمایه‌دارن صهیونیستی در امریکا ادامه داد: مردم آمریکا نقشی در سرنوشت این کشور ندارند و به همین خاطر هرساله مشارکت آنها پایین تر می‌آید زیرا خود مردم نیز این را فهمیده‌اند.

بیانی تصریح کرد: در کشور ما وقتی نماینده مجلس یا رئیس جمهور انتخاب می‌شود باید به مردم پاسخگو باشد زیرا از مردم رای گرفته‌است ولی در آمریکا به خاطر اینکه نمایندگان و رئیس جمهور به واسطه چیزی به غیر از مردم انتخاب می‌شوند نیازی نمی‌بینند به مردم پاسخگو باشند.

دبیر دفتر تحکیم وحدت به مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 اشاره کرد و ادامه داد: در مذاکرات هسته‌ای نیز آمریکا برای رسیدن به منافع گروهی خاص تلاش می‌کند. آمریکا در مذاکرات هسته‌ای با ایران سعی دارد خواسته سرمایه‌داران صهیونیستی که در این کشور نقش پر رنگی دارند را برآورده و اجرا کنند و مسلما یکی از خواسته‌های آنها تامین امنیت اسرائیل است.

بیانی اظهار داشت: نباید به آمریکا اعتماد کرد همانگونه که مردم این کشور نسبت به سیاست‌مدارانشان بی اعتماد هستند. سردمداران آمریکا دلشان برای مردم آمریکا نمی‌سوزد چه برسد به اینکه بخواهند به فکر مردم ایران باشند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: از زمانی که بحث مذاکرات هسته‌ای مطرح شد ما صداقت خود را به دنیا نشان دادیم. در گذشته عده‌ای سعی داشتند ایران را یک کشور منزوی و جنگ طلب نشان دهند و شاید یکی از دستاوردهای خوب این مذاکرات نشان دادن صداقت و صلح طلبی ما به دنیا بود اگر چه برای دولت چیزی حاصل نشد.

وی در خاتمه اظهار داشت: مسلما تیم مذاکره کننده ما از قبل هوشیارتر شده و تمام زیر و بم طرف مقابل را شناخته است، ان‌شاءالله با تلاشی که مسئولان در مذاکرات دارند بتوانیم در این مذاکرات به نقطه مطلوب برسیم. ما تا به حال صداقت خود را نشان داده‌ایم اگر قرار باشد کشوری صداقت نشان دهد آن کشور آمریکا است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: