دوشنبه 10 نوامبر 14 | 12:46
تسریع در روند واگذاری واحدهای تکمیل شده مسکن مهر از سوی دولت !

وام مسکن مهر ، 30 میلیون تومانی شد

مسئولان وزارت مسکن اعلام کرده اند که به جهت ترسیع در روند واگذاری واحدهای تکمیل شده مسکن مهر ، با تصمیم جدید ، وام مسکن مهر 300 میلیون ریالی شد .


وام مسکن مهر ، 30 میلیون تومانی شد  / تسریع در روند واگذاری واحدهای تکمیل شده مسکن مهر از سوی دولت !

مسئولان وزارت مسکن اعلام کرده اند که به جهت ترسیع در روند واگذاری واحدهای تکمیل شده مسکن مهر ، با تصمیم جدید ، وام مسکن مهر 300 میلیون ریالی شد .

دولت یازدهم تلاش دارد تا هرچه زودتر نسبت به تکمیل نهایی پروژه های باقی مانده مسکن مهر در سال جاری اقدام کند .

بر این اساس و به گفته مسئولان فعلی وزارت مسکن ، تصمیم دولت بر این واقع شده که وام مسکن مهر تا 30 میلیون تومان افزایش یابد . این اقدام می تواند در ترسیع در روند واگذاری مسکن مهر موثر واقع شود و دولت را یک گام دیگر به تکمیل این پروژه عظیم ساخت و ساز شهری نزدیک تر نماید .

بر این اساس قرار است بزودی وام سیصد میلیون ریالی به متقاضیان مسکن مهر پرداخت شود .

 معاون وزارت مسکن در حاشیه بازدید از بازار بزرگ ایرانی – اسلامی و طرح های عمرانی شهر جدید اندیشه شهریار به خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: بیش از 400 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید کشور در دست ساخت است که هم اکنون در مجموع 77 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و تا پایان سال آینده تمامی این واحد های مسکن مهر به بهره برداری خواهند رسید.

وی افزود: مهمترین مشکل مسکن مهر در برخی از نقاط کشور یکسان نبودن میزان پیشرفت فیزیکی و آورده مالی متقاضیان است که منجر به تاخیر ساخت و سازها و افزایش قیمت مسکن مهر می شود.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور افزود: برای برطرف کردن این مشکل با هماهنگی های صورت گرفته ، وام مسکن مهر از 250 میلیون ریال به 300 میلیون ریال افزایش خواهد یافت.

نریمان گفت: براساس مصوبه هئیت دولت مقرر شده است فضاهای آموزشی و رفاهی مورد نیاز مسکن مهر با همکاری شهرهای جدید با وزارت خانه های نیرو و آموزش و پرورش تکمیل و به بهره برداری برسد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: