یکشنبه 07 نوامبر 10 | 07:20

میکروب شناسی سیاسی

میکروب ها انواع مختلفی دارند که به ما ربطی ندارد! مهمترین نوع از انواع میکروب ها، میکروب های سیاسی هستند که اتفاقاً خیلی هم به ما ربط دارند. در این مقاله علمی سعی می شود به چند نوع از این میکروب های سیاسی به اختصار اشاره کرده و هر کدام را در چند خط توضیح دهیم.


میکروب ها انواع مختلفی دارند که به ما ربطی ندارد! مهمترین نوع از انواع میکروب ها، میکروب های سیاسی هستند که اتفاقاً خیلی هم به ما ربط دارند. در این مقاله علمی سعی می شود به چند نوع از این میکروب های سیاسی به اختصار اشاره کرده و هر کدام را در چند خط توضیح دهیم. امید آنکه با مطالعه این نوشتار وجودتان از هرنوع میکروب مصون باقی بماند؛ انشاالله.

میکروب های «صیانت آراتوس»
محل زندگی و تجمع این نوع از میکروب ها (که از قبل به آنها گفته شده که قرار است در انتخابات تقلب بشود) در هنگام رای گیری، کنار صندوق رای است. این نوع از میکروب، نوع منحرف شده و تخریب نژاد شده ی سلول های صیانت از آرا و گلبول های سفید ناظر شورای نگهبان است. در صورت تماس با این نوع از میکروب ها شدیداً مبتلا به توهم شده و هر حرکتی در کنار صندوق رای و بعد از آن در هنگام شمارش و … را به حساب تقلب می گذارید.

میکروب «بیشماریمیمیمیم»
این میکروب در مناطق مفرح نشین، سگ دوست و ماشین مدل بالادار بیشتر شایع است. افرادی که در معرض این میکروب قرار می گیرند به نوعی یکی را دوتا و دوتا را شصت تا می بینند. توهمی که این نوع از میکروب ایجاد می کند به نحوی است که فرد کسی غیر از خود و همرنگانش را نمی تواند ببیند و از قبل خود و یارانش را در هر رقابتی پیروز شده به حساب می آورد. این میکروب در در ظاهر با مخالفینش کاری ندارد تا حدی که به حد زنده باد مخالف من می رسد ولی در باطن از هیچ کاری برای تخریب، تهدید و … مخالفین دریغ نمی کند.

میکروب «راهپیمائیو پشتو بوماشون»
افراد در معرض این میکروب علاقه زیادی به راهپیمایی، تحصن و انواع اعتصاب پیدا می کنند. از هر فرصتی برای تجمع استفاده کرده و مواقعی هم که حرفی برای گفتن و استدلالی برای دفاع از خود ندارند در ظاهری روشنفکرانه به راهپیمایی سکوت می پردازند. این میکروب کار را به جایی می رساند که حتی افرادی که در عمر خود دو رکعت نماز هم به کمرشان نزده اند تا پاسی از نیمه شب با صدای نخراشیده به قصد دفاع از حقوق خود و ضمناً همسایه آزاری، تکبیر می گویند.
افراد مبتلا به این میکروب حتی با دمپایی و فحش خوردن از همسایگان هم بهبودی در وضعیتشان حاصل نمی شود.

میکروب «ننه جون من غریبمگادولونوتوبو»
این میکروب تا به حال فقط یک نفر را مبتلا کرده و عارضه آن، پنجم شدن در انتخابات از بین چهار کاندیداست!

میکروب «من عروس آذربایجان و شوهرم داماد لرستان استوماچازو»
این میکروب علی رغم مضراتی که دارد، یک مزیت دارد و آن اینکه فرد مبتلا به به این میکروب را در دید عموم و افکار عمومی تا حد یک روشنفکر بالا می برد به نحوی که اجازه بیان هر چیزی که در قوطی هیچ عطاری پیدا نمی شود را به عنوان استدلال برای تقلب در انتخابات سیاسی و اینکه حق با اوست پیدا می کند.

میکروب بیانیه «نویسیچلپنجاشصتهفتادهشتادنودصد»
این میکروب از فرهیخته ترین انواع میکروب سیاسیست و فرد را تا حد یک ماشین تایپ، به بیانیه نویسی وا می دارد تا جایی که فرد مبتلا در مورد صدای سیفون دستشویی و زایمان گربه محله هم بیانیه از خودش صادر می کند.

میکروب «اغتشاشونوذ سطلانو آشغالینیکادو»
افراد در تماس با این نوع میکروب، علاقه زیادی به آتش زدن سطل های آشغال پیدا می کنند. نوع وخیم این بیماری به آتش زدن اتوبوس، بانک و … هم روی می آورد.

میکروب «بالاترین»
محل تجمع مبتلایان به این میکروب سایت بالاترین است. این میکروب افراد را به براندازی نظام با موس کامپیوتر و کامنت و فید در سایت بالاترین وا می دارد. از مزایای این میکروب این است که شنیدن گفته ها و خواندن نوشته های مبتلایان به این نوع میکروب از لذت بخشترین و مفرح ترین کارها برای پرکردن اوقات بیکاریست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.