یکشنبه 16 نوامبر 14 | 18:06
از سوی هیأت رئیسه مجلس قرائت شد

تذکرات کتبی به مسئولان اجرایی کشور

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیأت رئیسه مجلس قرائت شد.


13920327000456_PhotoA

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیأت رئیسه مجلس قرائت شد.

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز یکشنبه از سوی هیأت ‌رئیسه مجلس قرائت شد که به این شرح است:

احمد سجادی نماینده مردم فریمان به وزیر کشور در مورد عدم توجه کافی به تأمین امنیت مردم شهرستان‌های امنیت مردم شهرستان سرخس و روستاهای تابعه تذکر داد.

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان به رئیس‌ جمهور صدور دستور اجرایی بند ث تبصره 3 قانون بودجه سال 1393 کل کشور و به وزیر اقتصاد بند الف ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه در خصوص فرزندان شهدا توسط شرکت‌های واگذار شده به بخش خصوصی را متذکر شد.

علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه به وزیر کشور در مورد عدم رعایت شأن و جایگاه نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سوی استاندار و برخی از مدیران استان اصفهان تذکر داد.

احمد امیر‌آبادی نماینده مردم قم در تذکری به وزیر بهداشت خواستار توضیح علت عدم پرداخت فوق‌العاده کار با اشعه به کارکنان پرتو‌کار در مراکز درمانی شد.

جعفر قادری و حسن دوگانی نمایندگان شیراز و فسا به رئیس‌ جمهور لزوم افزایش حقوق و مزایای اعضای هیأت‌ علمی دانشگاه‌ها وابسته به وزارت علوم به همانند وزارت بهداشت را متذکر شدند.

محمد‌ جواد نظری‌مهر نماینده مردم کرد‌کوی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار اقدام لازم برای جلوگیری از بروز ضرر و زیان به پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی کشور شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: