چهارشنبه 19 نوامبر 14 | 20:17
رئیس پلیس آگاهی ناجا

مقابله با اسیدپاشی اولویت‌کاری آگاهی است

رئیس پلیس آگاهی ناجا، گفت: مقابله با اسیدپاشی اولویت کاری ما در آگاهی است و سعی ما این است که هر چه زودتر موضع اخیر حل شود.


13911028000082_PhotoA

رئیس پلیس آگاهی ناجا، گفت: مقابله با اسیدپاشی اولویت کاری ما در آگاهی است و سعی ما این است که هر چه زودتر موضع اخیر حل شود.

سردار محمدرضا مقینی رئیس پلیس آگاهی ناجا در حاشیه همایش روسای پلیس آگاهی کشور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ما در 6 ماهه اول سال وقوعات را کنترل کرده و در پایان سال انتظار افزایش کشفیات را داریم.

وی با بیان این مطب که 14 استان هدف و استان‌های  دیگر دعوت به این همایش شده‌اند، گفت: در این همایش روسای پلیس آگاهی تجربیات و اقدامات موثر خود را در کنترل وقوعات و افزایش کشفیات با هم مبادله می‌کنند.

این مقام ارشد آگاهی کشور، تصریح کرد: لرستان جزو استان‌هایی است که سرقت بالایی داشته و جزو 14 استان هدف بوده اما توانسته سرقت را به نحو چشم‌گیری کاهش دهد؛ البته مابقی استان‌ها وقوعات را کنترل کرده و در 5 تا 6 استان نیز کاهش وقوعات را شاهدیم.

وی تاکید کرد: در سال 92به 91 افزایش وقوع داشته‌ایم که با تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت در 6 ماهه توانسته‌ایم جلوی افزایش صعودی وقوع را بگیریم و به همین جهت انتظار داریم تا پایان سال ضمن حفظ وضعیت موجود با اقدامات کنترلی افسران پی‌جوی آگاهی در افزایش کشفیات موفق باشیم.

رئیس پلیس آگاهی ناجا در مورد حادثه اسیدپاشی در اصفهان، اظهار داشت: اولویت کاری ما در این زمینه است و سعی ما این است که هرچه سریع‌تر این موضوع کشف شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.