پنج‌شنبه 20 نوامبر 14 | 10:49
یک مقام مسئول تابان‌ایر خبر داد:

ورود ۲فروند ایرباس۳۱۰ به ناوگان هوایی کشور

مدیر روابط عمومی تابان‌ایر گفت:تابان ایر دو فروند ایرباس ۳۱۰ در شرایط تحریم خریداری کرد که به تازگی وارد ناوگان این شرکت هوایی شده است.


13930322000288_PhotoA

مدیر روابط عمومی تابان‌ایر گفت:تابان ایر دو فروند ایرباس ۳۱۰ در شرایط تحریم خریداری کرد که به تازگی وارد ناوگان این شرکت هوایی شده است.

فروغ جعفرزاده در حاشیه هفتمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی و هوانوردی ایران اظهار داشت: نمایشگاه هوایی زمینه بحث و تبادل نظر متخصصان صنعت هوایی با پژوهشگران و بازرگانان فراهم می‌کند.

وی ادامه داد: رشد و توسعه صنعت گردشگری در کشور بدون داشتن امکانات حمل و نقل هوایی پویا و فعال امکان‌پذیر نخواهد بود، بنابراین مسئولان شرکت‌های هوایی داخلی تلاش کردند تا پاسخگوی چنین نیازهایی باشند.

جعفرزاده اضافه کرد: این نمایشگاه به مسافران جزیره کیش و به خصوص گردشگران خارجی این باور را اعطا می‌کند که برای سفر به این جزیره هیچ مشکلی نخواهند داشت.

وی درباره ناوگان شرکت هواپیمایی تابان گفت: 5 فروند بوئینگ ام‌دی در ناوگان این ایرلاین وجود داشت که به تازگی دو فروند ایرباس 380 نیز خریداری شده است.

وی با بیان اینکه پایه اصلی پروازهای تابان‌ایر به مشهد مقدس است اظهار داشت: در 18 مسیر داخلی و 29 مسیر خارجی پرواز می‌کنیم.

وی اظهار داشت: سالانه 8 هزار سورتی پرواز و حدود یک میلیون و 200 هزار مسافر از طریق یک‌هزار و 400 صندلی پرواز جابه‌جا می‌کنیم.

جعفرزاده درباره نرخ متنوع بلیت‌های هواپیما در ایام مختلف و احتمال برخی سوءاستفاده آژانس‌ها توضیح داد: در شرایطی ما بلیت‌های خود را با 20 تا 30 درصد نرخ کمتر به آژانس‌ها می‌فروشیم، اما آنها مجاز هستند تا سقف قیمت مصوب بلیت را به فروش برسانند و اگر در این باره خطایی انجام دهند، سازمان هواپیمایی کشوری بر عملکرد آنها نظارت می‌کند.

جعفرزاده اظهار داشت: برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا سیستم CRM را راه‌اندازی کنیم تا بدین ترتیب ضریب اشغال صندلی، آنالیز تأخیرات، هواپیمای جایگزین و از این قبیل به دقت بررسی شود.

وی همچنین از راه‌اندازی سیستم رزرو اینترنتی بلیت هواپیما توسط تابان‌ایر خبر داد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: