شنبه 22 نوامبر 14 | 21:19
سردار نقدی عنوان کرد

تقدیر از بسیج سازندگی در اقتصاد مقاومتی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز دچار رکورد و تورم هستیم و راه حل های آن محدود است و بسیجیان در صحنه آمدند و کارهای ارزنده و ماندگاری انجام دادند.


13920921000250_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز دچار رکورد و تورم هستیم و راه حل های آن محدود است و بسیجیان در صحنه آمدند و کارهای ارزنده و ماندگاری انجام دادند.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر امروز در افتتاحیه نمایشگاه اقتصاد مقاومتی که به همت بسیج سازندگی در فرهنگسرای خاوران برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: بسیج سازندگی براساس رسالتی که درخصوص اقتصاد مقاومتی دارد از سه، چهارسال گذشته برنامه هایی در دستور کار قرار داد و ما در اولین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی این امر را محقق کردیم.

نقدی افزود: ما میزبان 16 استان در عرصه اقتصاد مقاومتی هستیم و به یاری خداوند می‌توانیم چنین نمایشگاه هایی را در شهر تهران گسترش دهیم و اقتصاد مقاومتی علاوه بر تولید نیاز به فروش و عرضه نیز دارد.

وی با بیان اینکه از سال گذشته شاهد تغییرات خوبی در بسیج سازندگی کشور بودیم، عنوان کرد: حضور در 23 استان و مناطق محروم خبر خوبی است که با تلاش بسیجیان انجام گرفته است هدف گذاری بسیج سازندگی برای نقش آفرینی در اقتصاد مقاومتی انجام داد خوب و زیرکانه بود.

رییس سازمان بسیج با بیان اینکه امروز دچار رکورد و تورم هستیم، گفت: راه حل های آن محدود است و بسیجیان در صحنه آمدند وکارهای ارزنده ای انجام دادند که ثمره آن ایجاد 50 هزار شغل بدون اینکه یک سال هزینه برای دولت داشته باشد، اما چرخه کار همچنان ناقص است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با عنوان این مطلب که برای اینکه تولید کنندگان مشتاق تولید شوند، مشکلاتی داریم وباید تولید کنندگان را شبکه و به هم وصل کنیم تا همدیگر را حمایت کنند. برگزاری چنین همایش هایی یکی از راه های از بین بردن تحریم ها است و بسیج سازندگی باید در عرصه صادرات، بازار و تولیدات وارد میدان شود واگر بازار خوبی برای محصولات خانگی تولید شود به صورت سریع کار تولیدی افزایش می یابد.

وی تصریح کرد: اگر تسهیلات به واحدهای تولیدی  داده شود و تضمینی برای کسب سود کار تولیدی باشد، شاهد پیشرفت خوبی در جامعه هستیم در زمان دفاع مقدس تانکرهایی درست شد و شیرهای مردم را جمع می کردند و با انجام آزمایشات توانستیم در زمینه لبنیات خودکفا شویم و در همه محصولات می توانیم این کار را انجام دهیم و سایه استعمار را از کشور بیرون کنیم.

سردار نقدی با اشاره به اینکه بسیج اصناف باید در عرصه سازندگی حضور جدی داشته باشد، افزود: در نمایشگاه اقتصاد مقاومتی قرار است عرضه کنندگان محصولات خود را زیر قیمت بازار به مردم عرضه کنند و باید بدانیم پیشرفته ترین کشورهای صنعتی دنیا بخش عظیمی از صنایع و محصولاتشان در واحدهای کوچک تولیدی انجام می شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: